Prehľad jednotiek

Administratívna budova

Moderné a komfortné kancelárske priestory v administratívnej budove s výbornou polohou a pohodlným prístupom mestskou hromadnou dopradou, vlakom alebo autom, v blízkosti stanice Nové Mesto. Kancelárie sa pripravujú na mieru pre každého klienta, podľa jeho požiadaviek.
 

K dispozícii sú kancelárske priestory od 200 m2 do 3000 m2 s kuchynkami a sociálnym zázemím pre zamestnancov. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory, konferenčné miestnosti a služby recepcie.

Štandard priestorov zahŕňa úsporné kancelárske svietidlá, kazetový strop (kancelársky priestor so svetlou výškou 2,8 m), elektronickú detekciu požiarov a stabilné hasiace zariadenia, kompletný HVAC system, vnútorné tienenie, kobercovú krytinu v štvorcoch, sadrokartónové priečky, zdvojenaú podlahu, dátovú kabeláž kategórie 6A, 1 podlahový box na 10m2 vrátane 2 dátových a 2 silových zásuviek.

V susedstve sa nachádza nákupné centrum Vivo, administratívne komplexy, bytové domy, či areál obľúbeného jazera Kuchajda, ktorý ponúka dostatok možností pre trávenie volného času. Priamo v budove sa nachádza reštaurácia Lanogi s pestrou ponukou denních menu ako aj minútkových jedál denne, či kaviareň s príjemným posedením.


Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  104867
 • Mesačný nájom
  12 - 16 € / m²
 • Poplatky za služby
  4.50 EUR mesačne za m²
 • Celková veľkosť budovy
  40 372 m²
 • Voľná plocha k prenájmu
  40 372 m²
 • Parkovanie
  100 - 150 EUR
 • PENB
  A
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie administratívne budovy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.