Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Gorkého, Staré Mesto - Bratislava I | 6
trojpodlažný mezonet, historické centrum, recepcia

Byt 5 izbový

Interiér 217 m2, terasa 80 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Gorkého

Na prenájom ponúkame klimatizovaný 5-izbový trojpodlažný mezonet s priestrannou terasou a zimnou záhradou, situovaný na 5-7. poschodí moderne zrekonštruovaného Paláca Motešických, ktorého história siaha až do roku 1590. Prestížna lokalita na ulici Gorkého priamo v centre Starého Mesta, v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako ako zastávok MHD či napojenia na hlavné cestné ťahy.

Prízemie bytu
pozostáva zo vstupnej haly, hosťovskej toalety, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou s ostrovčekom a barovým sedením.
Prvé poschodie bytu tvorí hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou s vaňou, sprchovým kútom a toaletou, ďalšie dve spálne a samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.
Druhé poschodie bytu disponuje zimnou záhradou/pracovňou a výstupom na terasu.

Do štandardného vybavenia bytu patria laminátové podlahy, drevené okná a klimatizácia. Budova má vlastnú 24/7 recepciu a príjemný vnútroblok plný zelene s relaxačnou záhradou. Vstup do domu na elektronický kartový systém. Kamerový systém a strážna služba zabezpečujú obyvateľom domu dokonalú bezpečnosť.

Interiér 297 m2, terasa 80 m2.

Mesačný nájom 3500 EUR + 400 EUR záloha za energie a služby.
K bytu je možné prenajať parkovacie miesto v suteréne domu za 200 EUR/mesiac.

Mesačné nájomné € 3 500
Služby € 400
Celková plocha 297 m2
Terasa 80 m2
Parkovanie možnosť prenajať garážové státie 200 EUR/ mes.
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35272

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.