Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 3 izbový

Interiér 128 m2, balkón 1 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Ventúrska

Na jednej z najstarších ulíc Bratislavy plnej významných historických budov ponúkame prenájom dvojpodlažného klimatizovaného apartmánu s výhľadom do vnútrobloku. Apartmán je situovaný na 1. a 2. poschodí v dome s výťahom a kamerovým systémom. V blízkom okolí široké spektrum služieb, obchodov a kompletná občianska vybavenosť (verejné inštitúcie, banky, notárske úrady či advokátske kancelárie, pošty, hotely). Výborná dopravná dostupnosť vďaka blízkosti zastávok MHD (trolejbusy, autobusy, električky).

Spodné podlažie tvorí vstupná hala, otvorený rozľahlý priestor spojený s kuchynským kútom, technická miestnosť a kúpeľňa s toaletou. Na vrchnom podlaží sa nachádzajú dve samostatné miestnosti, balkón (1,33 m2) a kúpeľňa s toaletou. Apartmán je čiastočne zariadený a ponúka možnosť využitia ako kancelárske priestory v spojení s dočasným ubytovaním.

K apartmánu je možné prenajať parkovacie státia pri Hoteli Danube, na Hviezdoslavovom námestí, na Drevenej alebo Gorkého ulici.

Mesačné platby: nájomné 1100 EUR (plus DPH) + energie a služby 240 EUR (plus DPH, zahŕňa fixné aj vyúčtovateľné náklady).

Možnosti parkovania
Nájomné za 1 parkovacie miesto pri Hoteli Danube: 152,25 EUR/mesačne (plus DPH)
Nájomné za 1 parkovacie miesto na Hviezdoslavovom námestí, Drevenej alebo Gorkého ulici: 163 EUR/mesačne (plus DPH).

Mesačné nájomné € 1 100
Služby € 240
Celková plocha 129 m2
Balkón 1 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35891

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.