Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Priestranný mezonetový byt 5 + 1 s pavlačou je umiestnený v pamiatkovo chránenom rohovom meštianskom dome s gotickým jadrom. Bývanie s jedinečnou atmosférou starej Prahy v tesnej blízkosti Karlovho mosta a Klementina.

Dispozíciu vstupnej úrovne na 2. poschodí tvorí obývacia izba s funkčným krbom na drevo, kuchyňa s oknom na pavlač, jedna spálňa, komora, priestranná kúpeľňa (s vaňou a toaletou) a predsieň. V podkroví sa nachádzajú 2 spálne, kúpeľňa s vaňou a veľká schodisková hala (63 m2) slúžiaca ako pracovňa a zároveň relaxačná zóna.

K vybaveniu patria drevené parkety a plávajúce podlahy, špaletové okná a drevené strešné okná Velux, interiérové ​​dvere z masívu, priznané trámy. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol Vaillant. Budova z 13. storočia svoju súčasnú podobu získala v r. 1863 a teraz je po citlivej rekonštrukcii, vďaka ktorej vynikajú krásne historické prvky (napríklad liatinové prútové zábradlia s novorenesančnom ornamenty na pavlač). Výťah tu nie je.

Malebná ulička vedie na Anenské námestie a ďalej na nábreží k Novotného lávke s unikátnym výhľadom na Kampu, Karlov most a Hradčany. Lokalita vyniká množstvom pamiatok, reštaurácií, kaviarní a tiež širokými možnosťami kultúrneho i spoločenského vyžitia: pár krokov od domu je Divadlo Na zábradlí alebo medzinárodné duchovné centrum Pražská križovatka založené Nadáciou Dagmar a Václava Havlových, sídliaca v bývalom kostole sv. Anny zrekonštruovanom podľa návrhu Evy Jiřičnej. 3 minúty chôdze od domu je električková zastávka, v dochádzkovej vzdialenosti tiež stanice metra Staromestská a prestupné stanice liniek A a B Můstek.

Interiér 197,2 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase napríklad cez aplikáciu WhatsApp, FaceTime, Messenger alebo Skype.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  197 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  40437
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.