Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Klimatizovaný luxusný byt situovaný na 3. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privátnou záhradou na prestížnej adrese v Starom Meste. Historická budova, ktorá prešla dôkladnou rekonštrukciou je zasadená do príjemnej lokality s výbornou dopravnou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom dosahu. Súčasťou rezidencie je 24/7 bezpečnostná služba, wellness, fitness a privátna záhrada.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, priestranná obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou, samostatná toaleta s umývadlom, hlavná spálňa s walk-in šatníkom a en-suite kúpeľňou s vaňou, toaletou a bidetom, ďalšia spálňa rovnako s vlastnou kúpeľňou s vaňou, toaletou i bidetom a walk-in šatníkom. Z obývačky je vstup na priestranný balkón s výhľadom na Slavín a do vnútrobloku.

Štandardom vybavenia sú mramorové a drevené podlahy, podlahové kúrenie, klimatizácia (vlastná regulácia kúrenia aj chladenia), drevené eurookná, vysoké stropy 3,35 m, nadštandardné vysoké interiérové drevené masívne dvere, sanita Duravit, batérie Hansa, vlastný plynový kotol Viessman, mramorové parapetné dosky, kompletne vybavená kuchyňa spotrebičmi Miele vrátane umývačky riadu a práčky so sušičkou, optické pripojenie na internet, video-vrátnik, alarm, výťah. V cene je zahrnuté 1 garážové státie v dome.

Možnosť úpravy na 4-izb. byt.

Interiér 165 m2, balkón 15 m2.

Cena mesačného prenájmu 3.150 EUR + platba za spoločné služby 380 EUR a spotrebu energií.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  380 EUR Nezahrnuté
 • Podlahová plocha *
  164 m²
 • Balkón
  15 m²
 • Celková plocha
  179 m²
 • Parkovanie
  parkovanie v podzemnej garáži
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  41732
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.