Byt, 4 izbový

Klimatizovaný 4-izbový byt na 5. poschodí elegantnej rezidencie s wellness a privátnou záhradou sa nachádza na prestížnej adrese v Starom Meste v tesnej blízkosti Horského parku. Historická budova, ktorá prešla dôkladnou rekonštrukciou je zasadená do príjemnej lokality s výbornou dopravnou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom dosahu. Súčasťou rezidencie je 24/7 bezpečnostná služba, wellness, fitness a privátna záhrada.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s toaletou s umývadlom a sprchovým kútom, priestranná obývacia izba s kuchyňou, chodba so šatníkom, dve spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou i bidetom, hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou a bidetom. 

Štandardom vybavenia sú mramorové a drevené podlahy, podlahové kúrenie, klimatizácia (vlastná regulácia kúrenia aj chladenia), drevené eurookná, vysoké stropy 3,35 m, nadštandardné vysoké interiérové drevené masívne dvere, sanita Duravit, batérie Hansa, vlastný plynový kotol Viessman, mramorové parapetné dosky, kompletne vybavená kuchyňa spotrebičmi Miele vrátane umývačky riadu a práčky so sušičkou, optické pripojenie na internet, videotelefón, alarm, výťah. V cene je zahrnuté 1 parkovacie státie v garáži domu.

Interiér 146 m2

Cena za mesačný prenájom 3.100 EUR + 360 EUR záloha za služby a energie.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  44002
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  360 EUR Nezahrnuté
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkovanie
  Parkovanie v podzemnej garáži
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.