Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Obchodné priestory

V prestížnej lokalite centra na Lazaretskej ulici ponúkame na prenájom dvojpodlažné komerčné priestory s výkladom na prízemí. Lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla. Občianska vybavenosť na dosah ruky, ako aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD či na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu tvorí priestor na prízemí s výkladom a barom, ďalšia menšia miestnosť so skladovými priestormi. Zapustené podlažie disponuje dvoma priestrannými miestnosťami so skladovými priestormi, sociálne zariadenia a ďalší sklad.

Štandard tvoria laminátové podlahy, podlahové vykurovanie. Priestory sú čiastočne zariadené. Možnosť vonkajšieho parkovacieho státia je k dispozícii za poplatok.

Cena prenájmu 1.500 EUR, energie a služby 250 EUR

Prehľadová tabuľka

 • Mesačný nájom
  8.60 € / m²
 • Poplatky za služby
  250 EUR mesačne
 • Plocha k dispozícii
  175 m²
 • Parkovanie
  Možné na hodinách pred budovou
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  41322
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.