Obchodné priestory

V prestížnej lokalite centra na Lazaretskej ulici ponúkame na prenájom dvojpodlažné komerčné priestory s výkladom na prízemí. Lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla. Občianska vybavenosť na dosah ruky, ako aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD či na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu tvorí priestor na prízemí s výkladom a barom, ďalšia menšia miestnosť, ktorá môže slúžiť ako kancelária alebo sklad. Zapustené podlažie disponuje jedným veľkým otvoreným priestorom, druhý rovnako veľký priestor bol rozdelený na sklad a kuchyňu. Súčasťou dispozície zapusteného podlažia sú aj sociálne zariadenia a ďalší sklad.

Štandard nehnuteľnosti tvoria laminátové podlahy, podlahové vykurovanie. Priestory sú čiastočne zariadené. Možnosť vonkajšieho parkovacieho státia je k dispozícii za poplatok.

Cena prenájmu 1 500 EUR, energie a služby 250 EUR.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41322
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  250 EUR mesačne
 • Plocha k dispozícii
  175 m²
 • Parkovanie
  Možné na hodinách pred budovou
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.