Všetky správy

30. november 2018

Svoboda & Williams zvíťazila v dvoch kategóriách realitného zápolenia CIJ Awards

Svoboda & Williams zvíťazila hneď v dvoch kategóriách tohtoročných CIJ Awards Czech Republic. Spoločnosť jednak zopakovala minuloročné víťazstvo v kategórii Best Local Power Broker Team a naviac uspela tiež v kategórii Best PR & Marketing Campaign. Slavnostný galavečer s predaním cien CIJ Awards prebehol vo štvrtok 29. novembra v pražskom hoteli Marriott.

CIJ Awards Czech Republic sú prestížne ocenenia každoročne udeľované spoločnosťou Roberts Publishing Media Group, s.r.o., vydavateľom tlačených a online správ o realitnom dianí v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. V segmente komerčných nehnuteľností pritom ide o ceny s najdlhšou tradíciou v rámci Českej republiky. Cieľom CIJ Awards je upozorňovať na výnimočné projekty, spoločnosti, osobnosti, transakcie aj kampane zo sveta realít. Na tohtoročnom, už 18. ročníku CIJ Awards Slovakia sa súťažilo v celkovo 35 kategóriách.

"Rád by som poďakoval celému tímu Svoboda & Williams, našim klientom a všetkým, ktorí nám dali svoj hlas. Mám radosť, že porotu zaujala naša marketingová kampaň na rezidenčný projekt Šárecký dvůr, ktorá unikátnym spôsobom integruje prezentáciu vo virtuálnej a rozšírenej realite s tradičnejšími formami marketingu", uviedol k ziskaniu ocenenia Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams.
 

Svoboda & Williams zvíťazila v dvoch kategóriách realitného zápolenia CIJ Awards

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.