Všetky správy

06. apríl 2020

Svoboda & Williams poskytuje služby v plnom rozsahu

Nákaza vírusom COVID-19 sa na území Slovenskej republiky objavila 6. marca 2020. Od tohto dátumu uplynul mesiac, z toho 3 týždne v núdzovom stave. Aj napriek tomu sa Svoboda & Williams prispôsobila vzniknutej situácii a v priebehu celého marca poskytovala svoje služby v plnom rozsahu.

Slovenský tím Svoboda & Williams funguje naplno a je pripravený poskytovať všetky služby ako doteraz. Súčasnej situácii sa musel prispôsobiť každý segment realitného trhu bez výnimky. Realitní makléri Svoboda & Williams tak ponúkajú možnosť videoprehliadok v reálnom čase, a to prostredníctvom videohovorov, ktoré už mnoho klientov využilo. Reagovať muselo aj oddelenie rezidenčných prenájmov ponukou produktu Flexi Rentals, reflektujúc tak nové požiadavky trhu.

Oddelenie rezidenčných predajov zaregistrovalo v marci prepad dopytu o 25-35 %, rovnako tak aj pri počte novo podpísaných rezervačných zmlúv došlo k poklesu. Trh tiež momentálne nahráva oportunistickým investorom – tí využívajú zliav, ktoré by za normálnej situácie neboli možné. Z pohľadu realitnej kancelárie tak situácia nevyzerá tak zle, ako by sa z informácií zo strany médií mohlo zdať. Jedno sa však začína už teraz jasne prejavovať: trh post koronavírový bude patriť kupujúcim a nájomcom, minimálne na nejaký čas.

 Svoboda & Williams poskytuje služby v plnom rozsahu

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.