Všetky správy

01. júl 2022

Svoboda & Williams získala prestížne ocenenie a 1. miesto v súťaži CEEQA Awards 2022. Stáva sa najlepšou realitnou kanceláriou roka.

Na konci júna sa vo Varšave uskutočnilo každoročné stretnutie lídrov z oblasti realitného sektora. Tradičný galavečer vyvrcholil vyhlásením víťazov tohtoročného kola súťaže CEEQA Awards. Realitná kancelária Svoboda & Williams získala 1. miesto v kategórii Agent of the Year – Local Agency.

Ceny CEEQA (Central & Eastern European Real Estate Quality Awards) je prestížnym a medzinárodne uznávaným ocenením. Touto cenou sú každoročne odmeňované významné budovy, spoločnosti a profesionáli naprieč 18 krajinami zo Strednej a Východnej Európy, ktoré vynikli svojimi úspechmi v oblasti komerčných nehnuteľností, investícií a rozvoja na európskych trhoch. Víťaza cien vyberá porota, ktorej členmi sú najvyššie postavení odborníci z oblasti Real Estate, bankári, investori, konzultanti. Na priebeh hlasovania dohliada medzinárodná konzultantská spoločnosť Deloitte.

Svoboda & Williams získala prestížne ocenenie a 1. miesto v súťaži CEEQA Awards 2022. Stáva sa najlepšou realitnou kanceláriou roka.

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.