Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Realitné správy

Svoboda & Williams získala prestížne ocenenie a 1. miesto v súťaži CEEQA Awards 2022. Stáva sa najlepšou realitnou kanceláriou roka.

01.07.2022

Na konci júna sa vo Varšave uskutočnilo každoročné stretnutie lídrov z oblasti realitného sektora. Tradičný galavečer vyvrcholil vyhlásením víťazov tohtoročného kola súťaže CEEQA Awards. Realitná kancelária Svoboda & Williams získala 1. miesto v kategórii Agent of the Year – Local Agency.

Ceny CEEQA (Central & Eastern European Real Estate Quality Awards) je prestížnym a medzinárodne uznávaným ocenením. Touto cenou sú každoročne odmeňované významné budovy, spoločnosti a profesionáli naprieč 18 krajinami zo Strednej a Východnej Európy, ktoré vynikli svojimi úspechmi v oblasti komerčných nehnuteľností, investícií a rozvoja na európskych trhoch. Víťaza cien vyberá porota, ktorej členmi sú najvyššie postavení odborníci z oblasti Real Estate, bankári, investori, konzultanti. Na priebeh hlasovania dohliada medzinárodná konzultantská spoločnosť Deloitte.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.