Realitné správy

Výťažok z turnaja SVOBODA & WILLIAMS CUP 2022 vo výške 528 900 korún opäť podporí Nadáciu Terezy Maxovej deťom

Realitné správy

28.11.2022
Kompletné výsledky

Už tradične sa v rámci SLOBODA & WILLIAMS CUPu stretáva 12 tímov reprezentujúcich významné spoločnosti z realitného biznisu. Tento rok sa na ihrisku stretli mužstvá Accolade, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP, Cushman & Wakefield, DEMACO, Panattoni, Penta Real Estate, Savills a Svoboda & Williams.

Putovný pohár bude nasledujúci rok zdobiť kancelárie Svoboda & Williams, ktorej tím vo finále zvíťazil až v penaltovom rozstrele nad striebornými Accolade. Bronzové medaily si odnieslo mužstvo CTP – ich hráč Marek Kodr bol zároveň vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja. Najlepším brankárom bol zvolený Miloš Kocián z Penta Real Estate.

Vďaka dobrovoľným príspevkom zúčastnených spoločností, predaju lístkov do charitatívnej tomboly, či dražbe dresu Lukáša Masopusta, daru klubu SK Slavia Praha, sa v rámci tohtoročného SVOBODA & WILLIAMS CUP podarilo zhromaždiť 528 900 Kč. Výťažok z predchádzajúceho turnaja tak bol prekonaný takmer dvojnásobne. Celá čiastka poputuje na účet Nadácie Terezy Maxovej deťom, ktorá od roku 1997 pomáha znevýhodneným a opusteným deťom a umožňuje každému z nich vyrastať v rodine.

„Sme veľmi radi, že sa nám za uplynulú dekádu podarilo vytvoriť športovú a spoločenskú udalosť s významným charitatívnym presahom. Dôkazom je tohtoročný príspevok Nadácii, ktorý sa vyšplhal na rekordnú sumu. Príspevky zúčastnených tímov sa neustále zvyšujú, rovnako ako objem peňazí vybraných z tomboly od návštevníkov akcie. Tento rok pribudla aj čiastka od štyroch tímov, ktoré sa rozhodli ponechať príspevky nadácii za predchádzajúci ročník, zrušený na poslednú chvíľu kvôli covidu. Spoločnostiam Trigema, JLL, CBRE a Panattoni patrí ďalšia veľká vďaka,“ hovorí Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing Svoboda & Williams.

„Rada by som zo srdca poďakovala organizátorom S&W Cupu za dlhodobú podporu a pomoc, ktorú si nesmierne vážime. Každoročne starostlivo a s pokorou rozdeľujeme vybranú čiastku, ktorej výška je aj tento rok, vďaka jednotlivým darom všetkých účastníkov, naozaj významná. Vďaka tomu môžeme z tohtoročného výťažku pomôcť týraným či inak traumatizovaným deťom v spolupráci s Detským krízovým centrom a Poradňou Vigvam. Veľmi za túto možnosť ďakujeme,“ hovorí Terézia Sverdlinová, riaditeľka Nadácie Terezy Maxovej deťom.

Usporiadatelia v tomto roku opäť pripravili pohodovú spoločenskú udalosť pre celú rodinu. O najmladších fanúšikov sa postaral Pididomek - škôlka a jasle s rozšírenou výučbou angličtiny, skvelé občerstvenie zaistila spoločnosť Prague Catering. Ceny do tomboly láskavo venoval celý rad partnerov: Aparthotel Svätý Vavrinec, Bistro Antonio Sandev, BOBOVÁ DRÁHA PROSEK, Hotel Pivonka, La Cave D'Adrien, Masarykova N°30 Apartments, MOOQ, Partylite, Pivovar Cvikov, Revolution Ride, The Spot - café lounge, TERIBEAR, Zámok Dobříš.

O športovú stránku turnaja sa postarala spoločnosť Czech Sport Media.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.