Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Svoboda & Williams poverená predajom bytov s jedinečnou kúpeľnou atmosférou v Třeboni

08.03.2023

Portfólio Svoboda & Williams čoskoro rozšíri 73 jednotiek v rezidenčnom projekte Nová Cihelna Třeboň. Vďaka spojeniu starobylého mesta s jedinečným géniom loci a bohatou kúpeľnou tradíciou sa hodí ako na trvalé bývanie, tak na rekreáciu či investičnú príležitosť.

Nová Cihelna vyrastie v zelenej, pokojnej časti Třeboně, v pešom dosahu kúpeľov Aurora, populárneho rybníka Svět a pôvabného historického centra. Ponúkne 57 bytových jednotiek a 16 ateliérov s dispozíciami 1+kk až 4+kk. Takmer všetky byty budú mať lodžiu či balkón, plochu niektorých z nich rozšíria veľkorysé terasy alebo predzáhradky, nabádajúce k relaxu. Ku každému z bytov tiež patrí pivničná kója a parkovacie státie.

Malebná juhočeská Třeboň leží v srdci biosférickej rezervácie UNESCO, obklopená unikátnou sieťou rybníkov budovaných uprostred borovicových lesov, močiarov a rašelinísk už od 14. storočia. Romantická krajina je pretkaná bohatou sieťou turistických trás a cyklotrás. Predstavuje tak ideálnu základňu pre milovníkov prírody a vyznávačov aktívneho odpočinku. Aj preto sa v súčasnosti z Třeboňska stáva jedna z najvyhľadávanejších rekreačných lokalít v Česku. Byty v Novej Cihelne tak budúcim majiteľom popri možnosti vlastného bývania ponúkajú aj zaujímavú investičnú príležitosť a priebežné výnosy z prenájmov, či už krátkodobých alebo dlhodobých.

Viac informácií už čoskoro na svoboda-williams.com.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.