Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Svoboda & Williams začína predaj bytov v malebnej Třeboni

14.05.2023

Realitná kancelária Svoboda & Williams na základe exkluzívneho poverenia začína predaj bytov v rezidenčnom projekte Nová Cihelna. Po dokončení ponúkne variabilné možnosti pre stále aj prázdninové bývanie v starobylom kúpeľnom mestečku, ležiacom priamo v srdci biosférickej rezervácie UNESCO.

Viac o projekte

Nová Cihelna vzniká v mieste, kde sa už od 17. storočia pálili tehly. „Materiály, štruktúra aj detaily fasád či interiérových prvkov odkazujú k miestnej tradícii. Zároveň sme kládli dôraz na veľké množstvo zelene na strechách, fasádach a vo veľkoobjemových kvetináčoch,“ opisuje charakter projektu architekt Michal Kasík zo štúdia ArchiSPACE.

Bytový dom ponúkne celkom 56 bytových jednotiek a 15 ateliérov o dispozíciách 1+kk až 4+kk a výmere 28-120 m2. Dispozície, veľkosti a skladby jednotiek umožňujú budúcim rezidentom široký výber podľa ich konkrétnych potrieb a možností. Každý z bytov bude mať pivnicu a parkovacie státie, väčšinu z nich doplní lodžia, balkón, terasa alebo predzáhradka.

Nová Cihelna vyrastie v zelenej časti Třeboně, v pešom dosahu kúpeľov Aurora, populárneho rybníka Svět či pôvabného historického centra. Mesto samotné potom leží v nádhernej, romantickej krajine pretkanej bohatou sieťou rybníkov, turistických trás a cyklotrás. Predstavuje tak ideálnu základňu pre milovníkov prírody a vyznávačov aktívneho odpočinku.

Aj preto sa v súčasnosti z Třeboňska stáva jedna z najvyhľadávanejších rekreačných lokalít v Česku. „Byty v Novej Cihelni tak budúcim majiteľom popri možnosti vlastného bývania ponúkajú aj zaujímavú investičnú príležitosť a priebežné výnosy z prenájmov, či už krátkodobých alebo dlhodobých,“ zdôrazňuje Jan Mráz, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Dokončenie projektu je plánované na september 2025.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.