Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Dom so záhradou za cenu bytu v centre mesta? Svoboda & Williams je poverená prenájmom rodinných domov v Ďáblicích

14.07.2023

Portfólio spoločnosti Svoboda & Williams sa čoskoro rozšíri o nájomné mestské domy v rezidenčnom projekte Evergreen, ktorý vyrastá v pokojnej lokalite v Prahe 8. Prvých 19 z nich bude nájomníkom k dispozícii v januári 2024.

Viac o projekte Evergreen

Bývanie v rodinnom dome s vlastnou záhradou, ale bez záväzkov spojených s kúpou nehnuteľnosti. V modernej záhradnej štvrti vytvárajúcej ideálne zázemie pre všetkých, ktorí hľadajú život v upokojujúcej zeleni, ale zároveň v dosahu centra Prahy. To všetko ponúkajú domy, ktoré teraz vyrastajú v rezidenčnom komplexe Evergreen na severozápadnom okraji Ďáblic. 

"Komplex bude zahŕňať celkom 35 nájomných domov s praktickými dispozíciami 3+kk až 5+kk. S podlahovou plochou od 94 do 130 m2 ponúknu dostatok priestoru pre individuálne potreby obyvateľov. Či už ide o komfortný rodinný život alebo spolubývanie, čoraz populárnejšiu prácu z domu alebo návštevy priateľov," hovorí o projekte David Šimeček, v Head of Residential rentals v spoločnosti Svoboda & Williams. Domy sa prenajímajú nezariadené a v cene prenájmu je zahrnuté aj vonkajšie parkovacie miesto. Prvých 19 bude dokončených v januári 2024 a ďalších 16 bude k dispozícii na bývanie do marca 2024.

Projekt Evergreen ideálne spája výhody bývania v meste a na dedine. Vyrastá na okraji Starých Ďáblic, ktoré si zachovávajú svoj historický ráz a zároveň ponúkajú vynikajúcu občiansku vybavenosť a služby. V blízkosti sa nachádzajú kvalitné medzinárodné školy. Bývanie pri lese podporuje aktívne trávenie voľného času v prírode. Ďalšou výhodou je výborné spojenie s centrom Prahy: pár krokov od areálu sa nachádza autobusová zastávka s pravidelnými spojmi na stanicu metra Ládví a cesta do Holešovíc trvá 15 minút.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.