Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Svoboda & Williams ponúka jedinečné stavebné pozemky na okraji Valtic

17.07.2023

Snívate o pokojnom rodinnom bývaní pri vinici, v tieni vysokých stromov? Základom pre naplnenie vašej romantickej predstavy sa môže stať jeden zo šiestich pozemkov, ktoré ponúka realitná kancelária Svoboda & Williams.

Viac o pozemkoch

Mierne svahovité pozemky sa nachádzajú na okraji pohraničného vinárskeho mesta Valtice, na konci tichej slepej ulice. Lokalita ponúka dostatok súkromia, priamy kontakt s malebnou krajinou a zároveň leží len pár minút od pôvabného historického centra mesta. "Ostatné lokality vo Valticiach sú pod stavebnou uzáverou, takže ide o skutočne jedinečnú príležitosť," upozorňuje Tereza Štěrbová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Na pozemok s veľkorysou rozlohou 1 220 až 1 880 m2 sú napojené všetky inžinierske siete a prístup k nemu zabezpečuje nová osvetlená komunikácia. V bezprostrednej blízkosti je možné postaviť až 8 nových rodinných domov. "Každý pozemok je vybavený právoplatným územným rozhodnutím, takže je možné okamžite požiadať o stavebné povolenie a začať stavať," hovorí Štěrbová. 

Lednicko-valtický areál je jednou z najnavštevovanejších atrakcií v obľúbenom vinárskom regióne. Samotné Valtice sú ľahko dostupné vlakom, autobusom aj autom.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.