Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Svoboda & Williams bola exkluzívne poverená predajom investičnej nehnuteľnosti Mólo na jazere Kuchajda

11.09.2023

Realitná kancelária Svoboda & Williams na základe exkluzívneho poverenia od vlastníka zahájila predaj investičnej budovy priamo na brehu jazera Kuchajda. Lokalita tejto výnimočnej nehnuteľnosti patrí medzi populárne adresy v Bratislave, pričom spája komplexné zaistenie služieb a osviežujúce spojenie s jazerom.

Viac informácií

Dispozíciu moderného objektu tvoria tri podlažia s veľkorysými terasami s impozantným výhľadom na pokojnú vodu. Elegantná vstupná hala, profesionálne vybavená kuchyňa, priestranný open space s barom, salónik, privátna vínna pivnica s vlastným barom – ideálne spojenie spoločenských priestorov, ktoré je navyše doplnené o administratívne, skladové a technické zázemie.

V projekte sú použité dizajnové prvky v prevedení vysokého štandardu kvalitných materiálov – drevené a keramické podlahy, veľkoformátové hliníkové okná, exteriérové tienenie, klimatizácia, vzduchotechnika či zabezpečovacie zariadenie s alarmom a kamerovým systémom.

Táto nehnuteľnosť má ambíciu stať sa jedinečnou reštauráciou, ktorá bude vynikať na bratislavskej gastronomickej scéne a využije svoj plný potenciál. Budova je tiež ideálnou voľbou pre organizáciu eventov či ako showroom alebo unikátne reprezentatívne sídlo firmy. 

Poloha v tichej štvrti Nového Mesta ponúka bohaté možnosti športového vyžitia a relaxu pri jazere. Lokalita taktiež disponuje rezidenčnými komplexami, skvelou občianskou vybavenosťou vrátane zastávok MHD, škôl či populárneho nákupného strediska VIVO. 

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.