Nové tváre v spoločnosti Svoboda & Williams

03.12.2023

Marketingový tím sa rozrástol o projektovú manažérku Lenku Kůsovou. Lenka má ekonomické vzdelanie, ktoré tento rok doplnila o MBA program zameraný na oblasť realitného developmentu a oceňovanie nehnuteľností na VŠE v Prahe. V oblasti marketingu a brand manažmentu realitných značiek pôsobí už viac ako 8 rokov, posledné 4 roky pracovala ako senior konzultantka pre popredné developerské a realitné spoločnosti v Českej republike a v zahraničí. Hovorí anglicky.

Maksim Hastrdlo rozšíril tím maklérov na oddelení rezidenčného prenájmu. Maksim vyštudoval Bankovú akadémiu a pôsobil vo finančnom sektore. Ako bankár v Raiffeisenbank sa podieľal na úspešnej akvizícii Equa bank. Hovorí anglicky, ukrajinsky a rusky a vo voľnom čase rád behá okolo futbalového ihriska. Oddelenie komerčného pronájmu posilnila Agáta Drozdová, ktorá svoju kariéru v spoločnosti Svoboda & Williams začala počas štúdia ako recepčná. Agáta je absolventkou baletného konzervatória a podnikohospodárskej fakulty na VŠE v Prahe. Hovorí anglicky a španielsky. 

V investičné oddelenie privítalo Jana Bednáře. Honza vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe, je tiež absolventom programu MBA zameraného na oceňovanie nehnuteľností. Niekoľko rokov žil v USA, kde študoval medzinárodný obchod na Sierra College. Posledných 5 rokov pôsobí v realitnom sektore, ako konzultant sa venuje najmä developmentu realitných projektov. Hovorí anglicky. 

Tím na recepcii sa rozrástol o Sáru Kubrichtovú, ktorá študuje psychológiu na University of New York in Prague, a Kláru Schnidtovú, študentku marketingu na Newton University in Prague. Sára hovorí anglicky, Klára ovláda okrem angličtiny aj nemčinu. Jan Šubr, skúsený remeselník s dlhoročnou praxou, má teraz na starosti údržbu nehnuteľností spoločnosti Svoboda & Williams.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.