Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Kancelárie

Objekt bývalej stolárne po kompletnej rekonštrukcii so stropmi vysokými 4 m a s úžitkovou plochou cca 300 m2. Stavba je umiestnená vo vnútrobloku v Prahe 10 –  Vršoviciach so všetkou potrebnou infraštruktúrou.

Na prízemí dvojpodlažnej stavby je recepcia, zasadacia miestnosť, 1 veľká kancelária a 2 malé, technické aj hygienické zázemie a sklad. Na poschodí je otvorená stometrová miestnosť, 1 samostatná miestnosť, technická komora, toalety a sprcha. Podlažia sú prepojené vnútorným schodiskom oddeleným od miestností.

Pôvodná stoláreň s vysokými stropmi (až 4 m) je kompletne zrekonštruovaná, priestory sú zariadené na účely vzdelávacieho centra. K pôvodnému účelu domu odkazujú industriálne drevené tabuľkové okná (repliky pôvodných) a strešné svetlíky. Na podlahe je prírodné Marmoleum. Interiér je možné z kancelárskej plochy konvertovať na byty.

Poloha vo vnútrobloku zaisťuje pokoj a súkromie. V bezprostrednej blízkosti fungujú obchody, kaviarne, reštaurácie, športoviská aj školy. Asi 130 m od domu je električková zastávka, v pešom dosahu je železničná stanica Praha-Vršovice, neďaleko vznikne nová stanica metra linky D. Susedným parkom pri Botiči vedie cyklotrasa, za pár minút je od budovy možné dôjsť do rozľahlej Grébovky.

Celková plocha 301,6 m2, pozemok 191 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 019 447 €
 • Plocha k dispozícii
  300 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100418
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.