Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Kancelárie

Veľký klimatizovaný priestor s vypracovaným projektom prestavby na reprezentatívne kancelárie je umiestnený na 1. poschodí historickej budovy v prémiovom komplexe dokončenom v r. 2021 a má priamy výhľad na ikonickú stavbu Trójskeho zámku. Súčasťou rezidencie je vnútroblok s upravenou zeleňou, nonstop recepcia, ostraha a podzemná garáž.

Dominantou priestoru je viac ako päťdesiatmetrová rohová miestnosť s možnosťou využitia až pre 12 pracovných miest s výhľadom do zámockého parku. Ďalej sú tu v rámci projektu  naplánované tri miestnosti s variabilným využitím, menšia oddelená kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a vstupná chodba so schodiskom.

Súčasný štandard vybavenia zahŕňa klimatizáciu, parketové podlahy, taliansku dlažbu a obklady v kúpeľni. K štandardu patrí aj optický kábel, videotelefón a príprava na systém inteligentnej domácnosti spolu so zabezpečovacím systémom. V cene je aj pivnica. Možnosť dokúpenia až 2 parkovacích státí.

Rezidencia stojí v mieste dávnej rybárskej osady, dlhá história osídlenia dodáva lokalite pôsobivú atmosféru. K nej prispieva aj množstvo zelene, len pár krokov vedie k viniciam v botanickej záhrade, do zoologickej záhrady aj do Stromovky. V bezprostrednej blízkosti vedie obľúbená cyklotrasa pozdĺž Vltavy, v pešom dosahu je tenisová a bedmintonová hala. Dopravné spojenie zaisťujú rýchle a časté autobusové spoje k stanici metra linky C Nádraží  Holešovice, autom sa dá ľahko vojsť do tunelového komplexu Blanka aj nabehnúť na magistrálu.

Podlahová plocha 149,1 m2, pivnica 6,4 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  955 991 €
 • Plocha k dispozícii
  149 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  100522
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.