Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Kancelárie

Tri funkčne prepojené nebytové priestory, ktoré sú teraz využívané na bývanie, sa nachádzajú v zrekonštruovanom a dobre udržiavanom bytovom dome v pokojnej slepej ulici pod Bertramkou, len pár minút pešo od smíchovskej pešej zóny Anděl.

Dva priestory, ktoré možno bez akýchkoľvek úprav veľkoryso pojať ako jeden mezonetový byt, sa nachádzajú v úrovni 1. NP. Jedna jednotka má 3 okná orientované do pokojného vnútrobloku, kde sa nachádza dvor (spoločný pre dom). Dispozíciu jednotky tvorí spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a chodba. Celková plocha vrátane pivničného boxu na 1. PP je 45,8 m2. Druhá jednotka s celkovou plochou 38 m2 je upravená ako obývacia izba s jedálňou. Vďaka trom veľkým vetraným výkladom orientovaným do ulice je miestnosť krásne presvetlená. Aj k tejto jednotke patrí pivničný box v 1. PP a rovnako ideálny podiel na vchode z ulice, ktorý je spoločný s treťou jednotkou (nebytovým priestorom) v 1. PP s celkovou plochou 93,1 m2 (+ podielom na vchode 7,2 m2 ). Jedná sa o otvorené miestnosti s klenutými stropmi upravené pre kancelárske využitie (menšia kancelária, veľká rokovacia miestnosť, kuchyňa, 2x WC, sprcha. Tu sa ponúka využitie ako spoločenská a zábavná časť bytu (domáce kino, fitness, vinotéka ai.).

Veľmi pekné miesto pri vstupe do veľkej záhrady Bertramka a zároveň v pešom dosahu všetkej infraštruktúry. Na blízkom Andělovi je vysoká koncentrácia obchodov, reštaurácií i kaviarní, sú tu aj multikina. Z miesta je perfektné spojenie všetkými typmi hromadnej dopravy, pri cestách autom je výhodou bezprostredné napojenie na tunelový komplex.

Celková plocha 177,5 m2, pivnice 3,30 m2 a 3,3 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  521 159 €
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Plocha k dispozícii
  178 m²
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  40987
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.