Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Kancelárie

Tri funkčne prepojené nebytové priestory, ktoré sú teraz využívané na bývanie, sa nachádzajú v zrekonštruovanom a dobre udržiavanom bytovom dome v pokojnej slepej ulici pod Bertramkou, len pár minút pešo od smíchovskej pešej zóny Anděl.

Dva priestory, ktoré možno bez akýchkoľvek úprav veľkoryso pojať ako jeden mezonetový byt, sa nachádzajú v úrovni 1. NP. Jedna jednotka má 3 okná orientované do pokojného vnútrobloku, kde sa nachádza dvor (spoločný pre dom). Dispozíciu jednotky tvorí spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a chodba. Celková plocha vrátane pivničného boxu na 1. PP je 45,8 m2. Druhá jednotka s celkovou plochou 38 m2 je upravená ako obývacia izba s jedálňou. Vďaka trom veľkým vetraným výkladom orientovaným do ulice je miestnosť krásne presvetlená. Aj k tejto jednotke patrí pivničný box v 1. PP a rovnako ideálny podiel na vchode z ulice, ktorý je spoločný s treťou jednotkou (nebytovým priestorom) v 1. PP s celkovou plochou 93,1 m2 (+ podielom na vchode 7,2 m2 ). Jedná sa o otvorené miestnosti s klenutými stropmi upravené pre kancelárske využitie (menšia kancelária, veľká rokovacia miestnosť, kuchyňa, 2x WC, sprcha. Tu sa ponúka využitie ako spoločenská a zábavná časť bytu (domáce kino, fitness, vinotéka ai.).

Veľmi pekné miesto pri vstupe do veľkej záhrady Bertramka a zároveň v pešom dosahu všetkej infraštruktúry. Na blízkom Andělovi je vysoká koncentrácia obchodov, reštaurácií i kaviarní, sú tu aj multikina. Z miesta je perfektné spojenie všetkými typmi hromadnej dopravy, pri cestách autom je výhodou bezprostredné napojenie na tunelový komplex.

Celková plocha 177,5 m2, pivnice 3,30 m2 a 3,3 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  554 643 €
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Plocha k dispozícii
  178 m²
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  40987
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.