Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Kancelárie

Moderne zariadený kancelárský priestor so vstupom z domu aj ulice je umiestnený na prízemí rezidencie v jednosmernej ulici na Žižkove, len pár minút autom či MHD od centra.

Viac ako stometrovú plochu tvoria kancelárie a jednacia miestnosť oddelené presklenými priečkami, ďalej je tu recepcia, kuchynka a sociálne zariadenie. Vstup vedie z ulice aj z domu.

Podlahy sú dubové, na recepcii a zázemí je dlažba. Vybavenie zahŕňa vzduchotechniku, plynový kotol, bezpečnostné vstupné dvere, domový telefón, elektrického vrátnika. Súčasťou kupnej ceny je všetok vstavaný nábytok na mieru a pivnica. Po úprave je priestor vhodný aj ako obchod, zubná ordinácia, kozmetika a pod.

Dom z r. 2006 stojí na ulici súbežnej s Konevovou triedou, pár krokov od autobusovej zastávky so spojmi k stanici metra Florenc. V okolí sú široké možnosti, kam zaísť na obed aj nakúpiť, hneď pri dome je veľký park na Parukárke s cyklotrasou, športoviskami aj občerstvením.

Interiér 107,5 m2, pivnica 2 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  508 718 €
 • Plocha k dispozícii
  107 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  41581
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.