Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 5
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 6
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 7
Račianska, Nové Mesto - Bratislava III | 8

Byt 3 izbový

Interiér 77 m2, terasa 27 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Račianska

Moderné bývanie v obľúbenej lokalite neďaleko Račianskeho a Trnavského mýta poskytuje tento 3 izbový strešný byt v novostavbe Urban Residence. Juhozápadne orientovananá terasa pozdĺž celého bytu ponúka príjemné výhľady na Kolibu a okolitý park.

Byt pozostáva z hlavnej spálne, izby, obývačky spojenej s kuchynským kútom, kúpeľne s vaňou a toaletou, samostatnej toalety a šatníka. Výstup na terasu je možný z každej izby.

Štandardom bytu sú bezpečnostné dvere Sherlock, laminátové podlahy, vstavaný šatník na chodbe a v hlavnej spálni, videovrátnik. Kuchyňa je kompletne vybavená vrátane spotrebičov značky Siemens. Výhodou bytu sú vlastné merače kúrenia. K bytu prislúcha pivničná kobka aj parkovacie miesto v garáži priamo pri výťahu.

Obľúbenou časťou projektu Urban Residence skolaudovaného minulý rok je zelený park priamo za domom, ako aj služby umiestnené v dome: lekáreň, potraviny, pekáreň, drogéria, kaderníctvo apod. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, pošta i zastávky MHD, ktoré sú situované priamo pred domom.

Interiér 74 m2, terasa 27 m2, pivničná kobka 3 m2

Cena bytu: 299 990 EUR

Cena parkovacieho státia: 20 000 EUR

Cena pivnice: 4 000 EUR

Cena predané
Celková plocha 104 m2
Terasa 27 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35728

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.