Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

Svetlý a vzdušný 5-izbový byt s jedinečným výhľadom na bohatú okolitú zeleň, Rakúsko i Bratislavský hrad je situovaný v svahu nad Devínskou cestou, v projekte Condominium Renaissance.

Dispozíciu pôvodne 6-izbového bytu tvorí vstupná hala s dvoma vstavanými šatníkmi, obývacia izba s krbom a so vstupom na terasu, pracovňa s balkónom, kompletne vybavená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi Miele vrátane kávovaru a vínnou chladničkou Gaggenau, jedálenská časť s francúzskym balkónom a stenou s akváriom, dve spálne, tretia spálňa so vstavaným šatníkom, hosťovská toaleta s umývadlom, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom, komora s práčovňou, samostatný walk-in šatník, hlavná spálňa s vstupom na balkón a s en-suite kúpeľňou so solitérnou vaňou, s walk-in sprchovým kútom, toaletou i bidetom. Spálne sú orientované na východ, obývacia izba s pracovňou na juh. K bytu prináleží pivničná kobka s výmerou 12 m2 a dve parkovacie miesta v garáži domu za príplatok.

Štandard bytu zahŕňa drevené podlahy, hliníkové veľkometrážne okná, podlahové kúrenie v kúpeľniach, sanita Joop!, žulové parapetné dosky, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, stropné klimatizácie v každej izbe, pracovnú kuchynskú dosku z kameňa, bezpečnostné protipožiarne dvere, elektricky ovládateľnú markízu na terase, kamerový systém, alarm, pre maximálne zážitky z filmov je v obývacej izbe zabudované plátno s projektorom.

Prémiový projekt Condominium Renaissance je umiestnený vo vyhľadávanej pokojnej lokalite na začiatku Karlovej Vsi v blízkosti Karloveského ramena a oproti chránenej prírodnej oblasti Sihoť. V pešej vzdialenosti od areálu je bohatá občianska vybavenosť. Centrum Starého Mesta je vzdialené len 8 minút autom.

Interiér 212 m2 + 41 m2 terasa a balkón + 12 m2 pivnica

K bytu je možné dokúpiť dve parkovacie státia v garáži domu za 25.000 EUR/ks.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha *
  224 m²
 • Terasa
  33 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  265 m²
 • Parkovanie
  2x parkovacie státie v garáži 25.000 EUR/ks
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  40850
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.