Byt, 2 izbový

Byt orientovaný do pokojného vnútrobloku je umiestnený v 2. podlaží krásneho ozdobného bytového domu s výťahom. Výstavná budova stojí v mieste dýchajúcom históriou, v jednosmernej ulici neďaleko Václavského i Karlovho námestia s parkovou úpravou.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom, samostatná spálňa a kúpeľňa (sprcha, umývadlo, WC). Okná smerujú do tichého vnútrobloku, takže sem nepreniká žiadny pouličný ruch.

Interiér zútulňujú laminátové podlahy v dekore dreva, kuchynská linka je plne vybavená. Dom je po rekonštrukcii (v r. 2019) fasády, spoločných priestorov a výťahu.

Atraktívna je poloha v časti Nové Město v samom centre metropoly. V blízkosti funguje množstvo reštaurácií, kaviarní a klubov, Národné múzeum, kino Francúzskeho inštitútu aj divadlá v Řeznické, Komédia, Kalich, Ypsilon alebo Studio Dva. Miesto je skvele dostupné, a to všetkými linkami metra i električkami, v pešom dosahu je aj Hlavná stanica.

Podlahová plocha 36 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  43075
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  36 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.