Prehľad jednotiek

Informácie

Green Hills

Ucelený súbor rodinných domov a pozemkov na úžasne pokojnom mieste s čistým vzduchom a nádhernými výhľadmi. Priamo pri lese v CHKO Křivoklátsko medzi Královým Dvorem a Berounem, niekoľko minút jazdy po diaľnici D5 od západného okraja Prahy.

O projekte
Projekt Green Hills sa skladá z niekoľkých pozemkov a rodinných domov s nádhernými výhľadmi do okolitej kopcovitej krajiny. Celkom v rámci projektu vznikne 25 domov. Je určený pre klientov, ktorí ocenia blízkosť prírody, čistý vzduch, bezpečie, hustú sieť cyklistických a turistických trás i pohodlnú vzdialenosť od všetkého potrebného. Ponúka možnosť kúpy rodinných domov, stavebných pozemkov alebo realizáciu domu na kľúč. Projekt ponúka 3 typy domov – jednopodlažný bungalov Meadow View s dispozíciou 4+kk (úžitková plocha cca 123 m2), poschodový Oak House (4+kk, cca 226 m2) a na najväčších pozemkoch Sky Line o dispozícii 5+kk a úžitkovej ploche až 289 m2, príp. Sky Line Panoramatic (6+kk, 324 m2).

O nehnuteľnostiach
Veľkosť pozemkov sa pohybuje od 600 m2 až po 2762 m2. Kaskádovité usporiadanie zaisťuje dostatok súkromia. Všetky pozemky majú prípojku vody, kanalizácie, elektriny aj plynu. Koeficient zastaviteľnosti je 20%. K pozemkom bola vybudovaná asfaltová komunikácia vrátane verejného osvetlenia. Z domov a záhrad sa otvárajú nádherné výhľady do okolitej kopcovitej krajiny. Vybraný dom bude možné prispôsobiť podľa priania a potrieb budúcich obyvateľov, niektoré domy sú už vystavané a pripravené na nasťahovanie. K štandardu patrí čierna strešná krytina KM Beta Elegant, silikónová fasádna omietka v bielej farbe, biele plastové okná RI s trojsklami, lepené vinylové podlahy Quick Step, biele interiérové falcové dvere Prüm, vstupné plastové dvere, vypínače a zásuvky ABB LEVIT, optický kábel Eurosignal povrch parkovacieho státia z betónovej dlažby, betónová nádrž na dažďovú vodu, plot z ulice s drevenou alebo kovovou výplňou. Vykurovanie plynovým kotlom BOSCH či elektrokotlom RAY.

Lokalita
Pozemky sa rozkladajú na južnom svahu pod zalesneným vrchom Děd v obci Králův Dvůr – Zahořany. Do 5 minút jazdy je vzdialená materská a základná škola, športová hala alebo poliklinika, ďalšia občianska vybavenosť funguje v susednom Berouně, kráľovskom meste s historickým jadrom. Miesto má výnimočnú polohu medzi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň umožňuje byť za pár minút pri stanici metra Zličín.

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Berounská, Beroun, Králův Dvůr
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  101509

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.