Informácie

Developerský projekt

Prémiové bývanie na najlepšej adrese v Brne, s terasami, podzemným parkovaním av najvyšších podlažiach s výhľadmi na Petrov. Nový projekt Rezidencia KVIN predstavuje pokojnú oázu v samom centre moravskej metropoly, v susedstve historických pamiatok i obdobných moderných rezidenčných projektov.
Predpokladaný termín dokončenia prelom r. 2023/2024.

Pre prehľad aktuálne dostupných jednotiek kontaktujte našu kanceláriu.

O projekte
Rezidencia vzniká kompletnou rekonštrukciou s dostavbou historického bytového domu stojaceho v pokojnej bočnej ulici, na prvotriednom mieste v mestskej pamiatkovej rezervácii Brno. Zatiaľ čo z uličnej časti si budova zachováva svoj pôvodný architektonický ráz, smerom do vnútrobloku sa veľkými presklenými plochami otvára von na terasy. Skladba bytových jednotiek je pripravená tak, aby tu mohli nájsť domov rodiny, páry aj jednotlivci. Najmä menšie ateliéry majú vysoký investičný potenciál.

Byty
Po rekonštrukcii rezidencie ponúkne 28 bytových jednotiek o dispozícii od ateliérov 1+kk až po 5+kk, najprestížnejšou jednotkou je strešný penthouse o výmere viac ako 200 m2 s veľkou terasou so zeleňou a nádherným výhľadom. Všetky jednotky sú predávané vo vysokom štandarde zahŕňajúcom masívne dubové podlahy, klimatizáciu (v niektorých bytoch príprava), vyhrievané podlahy v kúpeľniach, systém inteligentnej domácnosti Loxone, hliníkové okná s izolačnými trojsklami, vstupy na terasy pomocou posuvných HS portálov so sieťami proti hmyzu a exteriérovými žalúziami , dyhované vstupné bezpečnostné dvere (tr. III) a bezfalcové interiérové dvere s výškou 210 cm. Vykurovanie je riešené centrálnou diaľkovou s výmenníkovou stanicou, pod domom vzniká dvojpodlažná veľkopriestorová garáž s autovýťahom.

Lokalita
Vynikajúca poloha na pokojnom mieste a zároveň len pár krokov od Kapustového trhu, katedrály sv. Petra a Pavla, parku Špilberk alebo náměstí Svobody. Všetko potrebné je tak v dochádzkovej vzdialenosti: obchody, reštaurácie, kaviarne, školy všetkých stupňov, lekárske služby aj úrady, kúsok je galéria Vaňkovka. Bezproblémovú dostupnosť hromadnou dopravou zaisťujú početné električkové linky, autom sa dá počas chvíle napojiť na mestský okruh.

Prehľadová tabuľka

  • Adresa
    Leitnerova, Brno, Staré Brno
  • PENB
    G
  • Referenčné číslo
    101852

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Jihomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.