Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Dolce Vita Harrachov II

Harrachov, horské stredisko na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, kde sa prvýkrát objavili lyže a boli postavené prvé skokanské mostíky. V dedine, ktorá si napriek rastúcemu turistickému ruchu dokáže zachovať svoj komorný ráz, stále žijú starí dedinčania vrátane rodín, z ktorých vzišli športoví šampióni a majstri. Záhrady domčekov tu nie sú oplotené, takže prirodzene nadväzujú na okolité lúky, krásne od jari do jesene. Sú tu výborné podmienky na lyžovanie, aktivity vo všetkých ročných obdobiach a veľa dobrých miest, kam sa dá zájsť na jedlo, kávu alebo chrumkavé pečivo na raňajky. Skrátka, sladký život, Dolce Vita. Tak sa volá nový udržateľný projekt, ktorý bude citlivo začlenený do existujúcej zástavby, nezaberie žiadnu zelenú plochu, len nahradí schátraný rodinný dom.

O projekte 
Prvá energeticky úsporná drevená budova v Harrachově, Dolce Vita Harrachov II, bude postavená v úplne pokojnej lokalite s minimálnym turistickým ruchom, v časti Nový Svět v Harrachove. Trojpodlažná budova s fasádou z páleného dreva bude mať na prvom poschodí len 2 bytové jednotky, každú s balkónom, na prízemí navyše s predzáhradkou, spoločná záhrada s terasou, posedením a grilom bude slúžiť na priateľské susedské stretnutia. Udržateľnosť a nízke prevádzkové náklady projektu zabezpečia fotovoltaické panely pre každú jednotku, podlahové vykurovanie a chladenie multi-splitovým tepelným čerpadlom vzduch-vzduch a plastové okná s trojsklom. Výstavba sa začne do konca roka 2023 a vďaka zvolenej drevenej konštrukcii sa realizácia nielen výrazne urýchli, ale aj ušetrí približne 60 % CO2 v porovnaní s bežnou murovanou budovou. 

Jednotky
Efektívna dispozícia každého bytu ponúkne obývaciu izbu s prístupom na balkón a prípravou na kuchynský kút, 2 spálne, kúpeľňu, samostatnú toaletu, predsieň a chodbu. Nadštandard zahŕňa vstupné dvere s bezpečnostným zámkom, bezfalcové interiérové dvere VEKRA s výškou 210 cm (výber zo 4 dekorov), kvalitné vinylové podlahy (výber z 5 dekorov), veľkoformátové obklady a dlažby Ambienti, energeticky úsporné toalety SAT, doplnkovú sanitu Laufen a Brevis, batérie Grohe, prípravu na bezpečnostný systém. Všetky byty majú pivnicu, 4 jednotky majú garážové státie s prípravou na wallbox napojený na vlastnú FVE.

Lokalita 
Majitelia nových apartmánov získajú svoj vlastný kútik na pokojnom mieste, odkiaľ môžu vyraziť rovno na ranný beh na biatlonovú dráhu, na ľahkú romantickú prechádzku k Huťskému rybníku alebo nechať deti zabaviť sa na neďalekej bobovej dráhe, detskom ihrisku či v lanovom centre. Pár krokov vedie ku kaviarni s ponukou teplých raňajok, pizzerii a obľúbenej reštaurácii v tradičnom horskom zrube a neďaleko sa nachádza aj múzeum skla a pivovar. K lanovke sa pohodlne dostanete skibusom, ktorý má zastávku 5 minút od rezidencie, kúsok od nej sa nachádza nový poľský športový areál Polana Jakuszycka, východiskový bod bežkárskych tratí napojených na Jizerskú magistrálu. Harrachov je veľmi dobre dostupný, cesta z Prahy trvá približne hodinu a pol, môžete využiť aj priame autobusové spoje.

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Nový Svět, Jablonec nad Nisou, Harrachov
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  102786

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Liberecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.