Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

Rezidencia Gunduličova

Doprajte si bývanie na prestížnej adrese uprostred bratislavskej histórie. Palisády, najatraktívnejšia bratislavská štvrť s množstvom historických stavieb, či už meštianských domov alebo vil, predstavuje možnosť príjemného bývania v oblasti s pestrou škálou kvalitných obchodov, reštaurácií aj útulných kaviarní a tiež s radom jedinečných kultúrnych pamiatok. V tejto príjemnej lokalite práve vzniká rezidenčný projekt na Gunduličovej ulici, ktorý predstavuje 27 novozrekonštruovaných klimatizovaných bytov s výhľadom na Bratislavský hrad alebo do tichého vnútrobloku. Centrum je rýchlo dostupné pešo alebo trolejbusom.

Byty:
K dispozícii sú 1-izbové až 4-izbové byty rozpriesterajúce sa na piatich nadzemných podlažiach tehlovej budovy s výťahom. Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľností tvoria vinylové podlahy prvotriednej kvality, v kúpeľniach dlažba, obklady a sanita značky Villeroy&Boch, interiérové dvere SAPELI, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere ADLO, protihlukové plastové okná, strešné drevené okná s izolačným trojsklom, klimatizácia, slaboprúdové rozvody pre internet, TV a videovrátnik. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Vchod do budovy je zabezpečený elektronickým čipom, kamerovým systémom a budova je napojená na alarm. Budova má tehlovú konštrukciu, päť nadzemných a dve podzemné podlažia.

Lokalita:
Bývanie v prestížnom susedstve Bratislavského hradu a mnohých veľvyslanectiev s množstvom zelene a v pešej dostupnosti historického centra. Táto lokalita ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, útulné kaviarne, gurmánske reštaurácie a výbornú infraštruktúru, ako aj možnosť vonkajšieho vyžitia v Prezidentskej záhrade alebo blízkom Horskom parku. Pár metrov od domu sú zastávky MHD.

Pre kompletnú ponuku bytov kontaktujte našu kanceláriu.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3
 • Pôdorys 4

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Gunduličova, Bratislava I, Staré Mesto
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33045

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.