Prehľad jednotiek

Rezidencia Gunduličova

Doprajte si bývanie na prestížnej adrese uprostred bratislavskej histórie. Palisády, najatraktívnejšia bratislavská štvrť s množstvom historických stavieb, či už meštianských domov alebo vil, predstavuje možnosť príjemného bývania v oblasti s pestrou škálou kvalitných obchodov, reštaurácií aj útulných kaviarní a tiež s radom jedinečných kultúrnych pamiatok. V tejto príjemnej lokalite práve vzniká rezidenčný projekt na Gunduličovej ulici, ktorý predstavuje 27 novozrekonštruovaných klimatizovaných bytov s výhľadom na Bratislavský hrad alebo do tichého vnútrobloku. Centrum je rýchlo dostupné pešo alebo trolejbusom.

Byty:
K dispozícii sú 1-izbové až 4-izbové byty rozpriesterajúce sa na piatich nadzemných podlažiach tehlovej budovy s výťahom. Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľností tvoria vinylové podlahy prvotriednej kvality, v kúpeľniach dlažba, obklady a sanita značky Villeroy&Boch, interiérové dvere SAPELI, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere ADLO, protihlukové plastové okná, strešné drevené okná s izolačným trojsklom, klimatizácia, slaboprúdové rozvody pre internet, TV a videovrátnik. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Vchod do budovy je zabezpečený elektronickým čipom, kamerovým systémom a budova je napojená na alarm. Budova má tehlovú konštrukciu, päť nadzemných a dve podzemné podlažia.

Lokalita:
Bývanie v prestížnom susedstve Bratislavského hradu a mnohých veľvyslanectiev s množstvom zelene a v pešej dostupnosti historického centra. Táto lokalita ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, útulné kaviarne, gurmánske reštaurácie a výbornú infraštruktúru, ako aj možnosť vonkajšieho vyžitia v Prezidentskej záhrade alebo blízkom Horskom parku. Pár metrov od domu sú zastávky MHD.

Pre kompletnú ponuku bytov kontaktujte našu kanceláriu.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3
 • Pôdorys 4

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Gunduličova, Bratislava I, Staré Mesto
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33045

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.