Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Gunduličova, Staré Mesto - Bratislava I | 11

Rezidencia Gunduličova

Bratislava I, Staré Mesto, Gunduličova

Jednotka Úžitková plocha Balkón / Terasa Parkovanie Cena
1-izbový byt, 5.NP, č. 502 39 m2 - Nie predané
2-izbový byt, 5.NP, č. 501 60 m2 5 m2 Nie € 332 973
2-izbový byt, 2.NP, č. 201 58 m2 5 m2 Nie € 338 141
2-izbový byt, 4.NP, č. 401 58 m2 5 m2 Nie € 338 141
2-izbový byt, 3.NP, č. 301 62 m2 - Nie € 338 141
2-izbový byt, 1.NP, č.101 73 m2 5 m2 Nie € 361 028
4-izbový byt, 1.NP, č.103 103 m2 - Nie € 505 612

Doprajte si bývanie na prestížnej adrese uprostred bratislavskej histórie. Palisády, najatraktívnejšia bratislavská štvrť s množstvom historických stavieb, či už meštianských domov alebo vil, predstavuje možnosť príjemného bývania v oblasti s pestrou škálou kvalitných obchodov, reštaurácií aj útulných kaviarní a tiež s radom jedinečných kultúrnych pamiatok. V tejto príjemnej lokalite práve vzniká rezidenčný projekt na Gunduličovej ulici, ktorý predstavuje 27 novozrekonštruovaných klimatizovaných bytov s výhľadom na Bratislavský hrad alebo do tichého vnútrobloku. Centrum je rýchlo dostupné pešo alebo trolejbusom.

Byty:
K dispozícii sú 1-izbové až 4-izbové byty rozpriesterajúce sa na piatich nadzemných podlažiach tehlovej budovy s výťahom. Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľností tvoria vinylové podlahy prvotriednej kvality, v kúpeľniach dlažba, obklady a sanita značky Villeroy&Boch, interiérové dvere SAPELI, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere ADLO, protihlukové plastové okná, strešné drevené okná s izolačným trojsklom, klimatizácia, slaboprúdové rozvody pre internet, TV a videovrátnik. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Vchod do budovy je zabezpečený elektronickým čipom, kamerovým systémom a budova je napojená na alarm. Budova má tehlovú konštrukciu, päť nadzemných a dve podzemné podlažia.

Lokalita:
Bývanie v prestížnom susedstve Bratislavského hradu a mnohých veľvyslanectiev s množstvom zelene a v pešej dostupnosti historického centra. Táto lokalita ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, útulné kaviarne, gurmánske reštaurácie a výbornú infraštruktúru, ako aj možnosť vonkajšieho vyžitia v Prezidentskej záhrade alebo blízkom Horskom parku. Pár metrov od domu sú zastávky MHD.

Pre kompletnú ponuku bytov kontaktujte našu kanceláriu.

Adresa Gunduličova, Bratislava I, Staré Mesto
Parkovanie Nie
PENB G
Referenčné číslo 33045
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

banner penati