Nové Mesto - Bratislava III | 1
Nové Mesto - Bratislava III | 2
Nové Mesto - Bratislava III | 3
Nové Mesto - Bratislava III | 4
Nové Mesto - Bratislava III | 5
Nové Mesto - Bratislava III | 6
Nové Mesto - Bratislava III | 7
Nové Mesto - Bratislava III | 8
Nové Mesto - Bratislava III | 9
Nové Mesto - Bratislava III | 10
Nové Mesto - Bratislava III | 11
Nové Mesto - Bratislava III | 12
Nové Mesto - Bratislava III | 13
Nové Mesto - Bratislava III | 14
Nové Mesto - Bratislava III | 15

Rezidencie Koliba

Bratislava III, Nové Mesto

Jednotka Úžitková plocha Balkón / Terasa Parkovanie Cena
1- izb. byt A15/ 1.NP 30 m2 17 m2 Áno € 159 500
1- izb. byt C15/ 1.NP 30 m2 16 m2 Áno € 159 500
4- izb. byt C22/ 2.NP 107 m2 125 + 7 m2 Áno € 561 800
4- izb. byt A11/ 1.NP 112 m2 220 + 39 m2 Áno € 675 600
4- izb. byt A35/ 3.NP 119 m2 84 m2 Áno € 698 700

Novo vzniknutá rezidencia v lukratívnej bratislavskej štvrti ponúka nadčasové bývanie v tichej zóne na úpätí Malých Karpát s impozantnými výhľadmi. Projekt má všetky výhody novostavby - moderné dizajnové prvky v prevedení vysokého štandardu kvalitných materiálov. Prínosom lokality rezidencie na Kolibe je blízkosť centra Bratislavy i prírody. Stavba je čerstvo skolaudovaná (Marec 2020) a pripravená k nasťahovaniu.

O projekte
Rezidencie tvoria tri nové bytové domy s vnútorným aj vonkajším parkovaním a zelenými strechami, na prízemí predzáhradky a pre rezidentov je k dispozícii kočikáreň/bicykláreň, rovnako aj nové detské ihrisko na súkromnom oplotenom pozemku prislúchajúcom k domu. Každá stavba má 4 nadzemné podlažia, bytový dom A disponuje 17 bytmi, domy B a C 15 bytmi. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka.

Byty
K dispozícii sú 1 až 4 izbové byty s výmerou od 43 m2 do 368 m2. Unikátnosťou projektu sú rôzne typy bytových jednotiek. Ponúkame byty s impozantným výhľadom na mesto alebo byty s predzáhradkami a veľkorysými terasami.
Byty sú vybavené vysoko kvalitným štandardom, ktorý tvoria drevené podlahy, obklady, dlažba a sanita značky Villeroy & Boch, vodovodné batérie Hansa, interiérové dvere Sapeli s nadštandardnou výškou 210 cm a skrytými pántmi, bezpečnostné protipožiarne dvere Defendoor, videovrátnik, podlahové vykurovanie regulovateľné s bezdrôtovými digitálnymi termostatmi, hliníkové okná s izolačným trojsklom, predpríprava na vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, predpríprava na klimatizáciu v každej izbe, rozvody TV a internetu taktiež v každej izbe.

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za cenu 15 000 EUR (s DPH) alebo vnútorné garážové státie v cene 25 000 EUR (s DPH).

Lokalita
Jedinečný bytový komplex na začiatku Malých Karpát je vzdialený iba na skok do centra mesta a zároveň umiestnený v tichej časti v blízkosti prírody. Okolie ponúka veľa možností pre cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. V blízkom okolí sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl. V pešej blízkosti nájdete súkromnú anglickú škôlku, potraviny, pekáreň a obľúbený park Gaštanica s detským ihriskom rozprestierajúci sa na ploche 5 000 m2. Lokalita je obľúbená vďaka blízkosti prírody a zároveň je v srdci mesta, ponúka rýchlu dostupnosť do centra autom aj MHD.

Pre ďalšie informácie o projekte kontaktujte našu kanceláriu.

Adresa Strážna, Bratislava III, Nové Mesto
Parkovanie vonkajšie parkovacie a vnútorné garážové státia
PENB B
Referenčné číslo 34699

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.