Staré Mesto - Bratislava I | 1
Staré Mesto - Bratislava I | 2
Staré Mesto - Bratislava I | 3
Staré Mesto - Bratislava I | 4
Staré Mesto - Bratislava I | 5

Byty s výhľadmi

Bratislava I, Staré Mesto

Jednotka Úžitková plocha Balkón / Terasa Parkovanie Cena
5-izbový mezonet s výhľadmi 205 m2 84 m2 Áno € 1 250 000
3-izb. byt s výhľadom (shell & core) 134 m2 16 m2 Áno predané
3-izb. byt s výhľadom 120 m2 50 m2 Áno € 675 000

Nový komorný rezidenčný projekt citlivo zasadený do okolitej prírody zaručuje intimitu rodinného bývania. Umiestnený v atraktívnej mestskej časti Starého Mesta ponúka kvalitné a moderné bývanie s pestrou škálou možností pre trávenie voľného času v blízkom Horskom parku, ako i kompletnú občiansku vybavenosť. Byty sú k dispozícii k nasťahovaniu ihneď.

O projekte
Projekt pozostávajúci z bytových jednotiek vyššieho štandardu zaujme brixovým obkladom. Byty poskytujú dostatok súkromia s výhľadmi na priľahlú zeleň a Mlynskú dolinu. K pohodlnému parkovaniu slúži budúcim vlastníkom podzemná garáž. Dom s výťahom je obklopený starostlivo udržiavanou záhradou.

Byty
K dispozícii sú 5-izbový mezonet a dva 3-izbové byty – jeden v prevedení vyšší štandard a druhý v shell & core. Byty disponujú veľkometrážnymi oknami so zvukotesnými hliníkovými rámami a izolačným trojsklom s elektrickými ovládateľnými exteriérovými žalúziami. Súčasťou sú stropné chladenie, podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo - pre každý byt so samostatnou vnútornou a vonkajšou jednotkou, akustické steny od spoločných priestorov a schodiska, kamerové systémy či protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere. Vybavenie bytov ďalej zahŕňa dlažbu, drevené podlahy, krb, interiérové drevené dvere z orecha, obklady, sanita (okrem bytu v prevedení shell & core).

V dome je k dispozícii 5 parkovacích státí s podmienkou zakúpenia parkovacieho státia v podzemnej garáži. Cena 1 parkovacieho státia je 25 000 Eur s DPH.

Lokalita
Poloha rezidencie zabezpečuje rýchle spojenie s blízkym centrom či kľúčovými dopravnými tepnami. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú tiež materské i základné školy. Zastávka MHD neďaleko. Priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia bezprostrednú blízkosť Horského parku.

Adresa Bratislava I, Staré Mesto
Parkovanie Áno
PENB A
Referenčné číslo 36688

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.