Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

LuxApartments

Novo vzniknutý komplex prémiových apartmánov LuxApartments sa rozprestiera na brehu jazera v Penati Golf Resort. High-endový projekt v Šajdíkových Humenciach, vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy i Brna, ponúka okrem prémiového 36-jamkového golfového ihriska aj privátne bývanie s výhľadom a priamym vstupom do jazera. Apartmány sú vhodné nielen pre milovníkov golfu, ale aj pre tých, ktorí hľadajú víkendový únik z ruchu veľkomesta strávený v prírode.

O projekte
Jediný a uzavretý rezidenčný komplex LuxApartments v areáli Penati Golf Resort bude tvoriť päť rezidencií so súkromnou príjazdovou cestou s vrátnicou a privátnou plážou. Každá s dvoma apartmánmi s terasami a predzáhradkami na prízemí (2-izb. a 3-izb.), troma apartmánmi s terasami na poschodí (2x 1-izb. a 2-izb.) a priestranným strešným penthousom (4-izb.). V podzemí sa nachádzajú garáže pre golfové autíčka, pivničné kobky a práčovňa. Pred domom sú k dispozícii vyhradené parkovacie státia. Vďaka svojej polohe a kvalite prevedenia predstavujú apartmány jedinečnú investičnú príležitosť.

Apartmány
Apartmány disponujú výmerami od 33 m2 do 157 m2. Každý apartmánový viladom má výhľady priamo na jazero a exteriér v podobe záhradky na prízemí alebo terasu. Strešné penthousy majú pre zvýšený komfort vstup do interiéru priamo z výťahu. Štandardy ekologickej stavby z CLT panelov vyrábaných na mieru v Rakúsku sú sfinalizované s vysoko kvalitných prírodných materiálov. Byty sa predávajú v stave white walls s vypínačmi a zásuvkami značky NIKO, vzduchotechnikou Mitsubishi, vstupnými protipožiarnými dverami a exteriérovým tienením Lockscreen.

Lokalita
Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, iba necelých 100 km od Bratislavy i Brna. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania, plávania. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčúľ. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia.
V blízkosti projektu v Penati Golf Resort sa plánuje vybudovať nové centrum s wellness, farmárskymi potravinami, fresh marketom, reštauráciou či 24-hodinovým fitness.

Možnosť financovania do výšky 70 % aj hypotekárnym úverom.

Viac informácií o projekte.

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Šajdíkove Humence, Šajdíkove Humence
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  41324

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Trnavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.