Rezidence U Nikolajky

V minulosti pokrývali slnečný svah pod Malvazinkami vinice. Dnes patrí k obľúbeným rezidenčným adresám: život tu plynie na dosah rušného diania v centre, pritom ale v pokoji a v zeleni. V tesnom susedstve historickej usadlosti Nikolajka púta pozornosť ozdobná vila, ktorá na pražský Smíchov vnáša uvoľnenú, kúpeľnú atmosféru. Ponúka 18 atraktívnych bytov, od komorných štúdií po veľkorysý penthouse s terasou a samostatnou garážou.

O projekte
Pôsobivá neorenesančná vila so secesnými prvkami z roku 1911 prešla nákladnou rekonštrukciou, ktorá rešpektovala pôvodnú členitú dispozíciu domu. Rezidencia U Nikolajky tak teraz ponúka 18 apartmánov s krásnymi výhľadmi na Prahu a variabilnou výmerou. Pohodlie obyvateľov vylepšujú novo vybodované kryté garážové státia aj výťah. Dom je obklopený udržiavanou záhradou.

Byty
Na šiestich podlažiach ponúka Rezidencia U Nikolajky 18 apartmánov s dispozíciami od 1+kk po 4+kk a výmerou od 40 do 182 m2. K vysokému štandardu vybavenia patria kvalitné dubové podlahy, dizajnová kúpeľňová sanita LAUFEN, nové špaletové okná s izolačnými dvojsklami, bezpečnostné a protipožiarne repliky pôvodných vstupných dverí pri každom z bytov či trendové vnútorné dvere. K niektorým bytom bude k dispozícii pivnica a garážové státie za príplatok.

Lokalita
Tiahla ulica U Nikolajky je plná zelene a pretína pamiatkovou zónou Smíchova. Na jednej strane ju lemujú noblesné nájomné domy, na opačnom konci ústia do tradičnej vilovej štvrte Malvazinky s množstvom štýlových prvorepublikových víl. V pešom dosahu sú upravené parky či malebné, citlivo zrekonštruované historické usadlosti Nikolajka a Santoška, ​​ktoré dodávajú lokalite osobitý charakter. V blízkosti nájdete niekoľko obľúbených reštaurácií, materskú škôlku, zimný štadión, poštu aj množstvo malých obchodov a služieb.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3
 • Pôdorys 4
 • Pôdorys 5
 • Pôdorys 6

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Praha 5, Smíchov, Hlavní město Praha
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42843

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie developerské projekty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.