Trojpodlažný prémiový chalet Lazy pod Makytou

Trojpodlažný prémiový chalet na predaj priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska Kohútka prezentuje výnimočnú investičnú príležitosť. Chalet stojí na česko-slovenskej hranici Beskydy-Javorníky, uprostred príjemného prostredia s krásnym panoramatickým výhľadom.

Priestranné prízemie chaletu je venované prevažne wellness zóne so saunou, vírivkou, relaxačnou zónou a kúpeľňou. Na prízemí sa ďalej nachádza odkladací priestor (pre lyže, snežný skúter a pod.) a menšia chodba s malou komorou, ktorá momentálne slúži ako práčovňa. Na prvom podlaží sa rozsprestiera obývacia časť spojená s kuchyňou a jedálňou, kúpeľna a toaleta. Druhé podlažie tvorí nočná časť so 4 nadštandardnými spálňami (kapacita až 8 osôb) a 2 kúpeľňami. Pre milovníkov vonkajšieho grilovania poskytuje chata kryté posedenie s elektrickým grilom.

Chalet bol navrhnutý v kombinácii masívneho dreva a kameňa (ručne tepaného pieskovca). Kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo a kachle na drevo. Vysoký štandard dopĺňa kompletne vybavená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, rúra, chladnička s mrazničkou), veľký jedálenský stôl, pohodlné manželské postele s masívneho dreva, priestranné skrine a komody. Parkovanie je možné pre viacero áut priamo pri dome. 

Oblasť Kohútka je skvelým východiskovým bodom pre milovníkov pohybu a prírody. Toto malebné miesto v srdci hôr ponúka množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie a záujmy. Vďaka dobre upraveným zjazdovkám a bežkárskym tratiam je táto oblasť ideálna na zimné športy. V neďalekom hoteli Kohútka nájdete reštauráciu, v ktorej môžete ochutnať širokú škálu tradičných i moderných jedál. 

Celková úžitková plocha 417 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  104745
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Terasa
  18 m²
 • Balkón
  28 m²
 • Hrubá podlahová plocha budovy
  367 m²
 • Záhrada
  321 m²
 • Pozemok
  513 m²
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie investičné nehnuteľnosti v lokalite Trenčiansky kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.