Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Obchodné priestory

Samostatná budova s multifunkčným priestorom ponúkaná v stave shell & core. Prestížna lokalita v Prahe - Veľké Chuchli v tradičnej rezidenčnej zástavbe aj v blízkosti nového developerského projektu. Možnosť parkovania, úchvatné výhľady, veľký potenciál vďaka súčasnej absencii služieb v mieste.

Budova bola pôvodne predajňou potravín, v r. 2015 bola v súlade so stavebným povolením začatá úprava stavby a zmena na viacúčelový objekt reštaurácie so športovým barom, pizzériou a športovo-relaxačným klubovým centrom. Z okien aj budúcej terasy reštaurácie sa otvárajú unikátne výhľady do vltavského údolia a na protiľahlé zalesnené kopce.

Budova je čiastočne zrekonštruovaná (vrátane vnútorných odpadov) a má novú vzduchotechniku. V niekoľkých miestnostiach je zachovaná a zrenovovaná pôvodná klenba (napríklad v mieste budúceho baru). Nehnuteľnosť má celkom 20 parkovacích miest, z ktorých 4 státia sú vo veľkej garáži, 8 vonkajších státí a 8 na nádvorí. Prístup k objektu vedie po asfaltovej komunikácii z dvoch smerov. Plánovaným zdrojom vykurovania je plynový kotol.

Stavba je súčasťou lukratívnej štvrti pri prírodnej pamiatke Nad Závodištěm a prírodného parku Radotínsko-Chuchelský háj. Miesto je dobre prístupné autom aj autobusom od stanice metra Smíchovské nádraží. V blízkosti sú tenisové kurty alebo detské ihrisko, ďalšie športoviská a iná občianska vybavenosť v lokalite chýba, ponúkaná nehnuteľnosť tak môže tento dopyt uspokojiť.

Úžitková plocha 654,23 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  901 824 €
 • Celková plocha
  654 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100825
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.