Obchodné priestory

V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj jedinečnú budovu s terasami, sídliacu priamo nad hladinou jazera Kuchajda v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto. Budova je vhodná na obchodné účely, eventy, showroom, unikátne reprezentatívne sídlo firmy a pod. 

Dispozíciu moderného objektu tvoria tri podlažia. Prízemie budovy sa skladá zo vstupnej haly s toaletami, šatňou, skladmi a upratovacou komorou. Dispozíciu prízemia ďalej tvorí profesionálne vybavená kuchyňa a priestranný open space s barom. Poschodie objektu disponuje kancelárskymi a technickými priestormi vrátane kotolne a salóniku s terasou. V suteréne sa nachádza privátna vínna pivnica s barom a toaletami. 

Vybavenie budovy zahŕňa drevené a keramické podlahy, hliníkové okná, fasádu z pieskovca, exteriérové tienenie, vlastný plynový kotol, zabezpečovacie zariadenie s alarmom a kamerovým systémom, klimatizáciu a vzduchotechniku

Okolie ponúka komplexné služby v bezprostredne blízkom OC Vivo. Areál jazera Kuchajda ponúka mnohé rekreačné a športové vyžitie ako plávanie, beh, futbal, basketbal, stolný tenis, plážový volejbal a iné. Výhodou lokality je bezkonkurenčná doprava s priamym napojením na hlavné dopravné ťahy.

Zastavaná plocha 762 m2, interiér 619 m2, exteriér (terasy) 839 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102894
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  1 458 m²
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.