Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Obchodné priestory

Nebytová jednotka na prízemí pekne zrekonštruovaného domu stojaceho na pomedzí Žižkova a Vinohradov neďaleko centra. Priestor je vhodný napríklad pre prevádzkareň, obchod, či sídlo firmy, v súčasnosti je dlhodobo prenajatý.

Plocha sa skladá z hlavnej miestnosti (82,6 m2), kancelárie (13,84 m2), kuchynky, 2 toaliet, šatníka, chodby a predsiene. Do nebytového priestoru vedú 2 priame vstupy z ulice. K jednotke patria 2 úložné priestory v suteréne s celkovou plochou 40,5 m2.

Interiér je v stave pred rekonštrukciou. V roku 2008 boli zrekonštruované v dome rozvody plynu a vody, v roku 2013 potom bola dokončená rekonštrukcia pivníc, spoločných priestorov, fasády, strechy, rozvodov elektriny, prebehla výmena okien a bol vybudovaný výťah.

Priestor sa nachádza v pohodlnej dochádzkové vzdialenosti od električkovej zastávky Olšanské námestie, či Lipanská aj v dosahu stanice metra Námestie Jiřího z Poděbrad, cesta MHD z centra trvá okolo 5 minút. V okolí sú možnosti plateného parkovania (napr. parkovisko Žižkovskej veže), vďaka umiestneniu v nárožnej budove je nebytový priestor veľmi dobre viditeľný.

Podlahová plocha 161,9 m2, pivnice 25,6 m2 a 14,9 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  550 148 €
 • Celková plocha
  162 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  42067
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.