Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Obchodné priestory

Stometrový nebytový priestor prístupný priamo z ulice je umiestnený na prízemí moderného nízkoenergetického domu z r. 2014, ktorý je súčasťou rezidenčnej zástavby v Prahe 11 - Chodov. Lokalita je dobre prístupná MHD aj autom.

Plocha je rozdelená na recepciu, 2 samostatné nepriechodné kancelárie, kuchynku, kúpeľňu (so sprchou, umývadlom a WC), druhú toaletu s umývadlom a vstupnú chodbu.

Priestory sú teraz využívané ako kancelárie, sú však vhodné aj na ordináciu lekára, kozmetický salón a podobne. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami, na podlahe kancelárií je záťažový koberec, v ostatných miestnostiach dlažba. K nebytovému priestoru je možné prikúpiť 2 garážové státia v suteréne domu (nie je podmienkou).

Dom sa nachádza 5 minút chôdze od autobusovej zastávky, 10 minút jazdy od stanice metra Háje. Cesty autom urýchľuje magistrála, v okolí domu sú parkovacie miesta. Blízko funguje kaviareň aj predajňa potravín, okolie vyniká množstvom športovísk (plavecký bazén, tenisové kurty, športová hala aj vonkajšia posilňovňa).

Celková plocha 103,2 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  369 579 €
 • Celková plocha
  103 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  43797
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.