Zlatnícka dolina, Skalica | 1
Zlatnícka dolina, Skalica | 2
Zlatnícka dolina, Skalica | 3
Zlatnícka dolina, Skalica | 4
Zlatnícka dolina, Skalica | 5
Zlatnícka dolina, Skalica | 6
Zlatnícka dolina, Skalica | 7
Zlatnícka dolina, Skalica | 8
Zlatnícka dolina, Skalica | 9

Pozemok

1 059 m2

Skalica, Zlatnícka dolina

Projekt v Zlatníckej doline ponúka na predaj pozemky s možnosťou výstavby modernej, celoročne obývateľnej vily na kľúč v rekreačnej oblasti Bielych Karpát len hodinu od Bratislavy. Pozemky o veľkosti od 900 do 1100 m2 s možnosťou výstavby naprojektovanej vily, prípadne vlastnej realizácie.

Samotný projekt ponúka 21 pozemkov s možnosťou výstavby dvojpodlažnej vily na kľúč. Pozemky disponujú inžinierskymi sieťami a súkromnou príjazdovou cestou. Veľkosť pozemkov ponúka dostatok priestoru na súkromie a oddych so širokými možnosťami športového vyžitia v okolí areálu.

Prízemie naprojektovanej vily disponuje oddelenou vstupnou halou, skladom, obývacou miestnosťou s krbom s výstupom na terasu, kuchynskou časťou spojenou s jedálňou, kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Poschodie domu tvorí nočná časť s troma spálňami a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Podlažie disponuje dvoma balkónmi - z každej izby je tak umožnený výstup do exteriéru. Pohodlné parkovanie pre dve autá je zabezpečené na pozemku priamo pred domom. Interiér 122 m2 + 9 m2 balkóny + 33 m2 terasa. Možnosť výstavby vily na kľúc za 215.000 EUR

Tichá lokalita ponúka množstvo alternatív na aktívny relax ako cyklotrasy, turistické chodníky, lanová dráha Tarzánia, prírodné kúpalisko, 18 jamkový golfový rezort Skalica, rekreačné plavby v Baťovom kanály.

Pozemok 1059 m2 x 66 EUR = 69.894 EUR s DPH

Podiel na prístupovej ceste 132 m2 x 29,55 EUR = 3.900 EUR s DPH

Cena celkom € 69 894
Cena / m2 € 66 za m2
Celková plocha 1 059 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 37904
Informácie o projekte Projekt Zlatnícka dolina

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.