Pozemok

Rovinatý preslnený stavebný pozemok o celkovej výmere 3 324 m2 leží na poetickom a dokonale pokojnom mieste na úpätí kopca Godula, neďaleko pamiatkovo chráneného centra obce Komorní Lhotka ležiacej na hranici CHKO Beskydy. Možnosť rozdelenia pozemku na 2 stavebné parcely.

Pozemok je slnečný, rovinatý, pravidelného obdĺžnikového tvaru. Podľa územného plánu sa jedná o stavebnú parcelu. Elektrina je v blízkom dosahu, vodu treba riešiť vlastnou studňou alebo pomocou výkopu podľa projektu predbežne dohodnutého s majiteľom susedného pozemku. Kanalizácia tu nie je (riešenie DČOV).

Úžasná poloha umožňuje nádherné výhľady na okolité hory. Príchod k pozemku vedie po celoročne udržiavanej slepej obecnej asfaltovej ceste. V pohodlnej vzdialenosti je centrum obce s materskou a základnou školou, poštou, reštauráciou i obchodmi. V obci je aj detské ihrisko, športová hala, malé kúpele alebo knižnica. Dopravnú obslužnosť zaisťuje autobus do susednej obce Hnojník, kde vedie železničnú trať. Miesto je dobre dostupné autom, zjazd z diaľnice D48 je vzdialený 5 km. Panenská príroda CHKO Beskydy umožňuje vyžitie v každom ročnom období, z miesta je rýchla cesta na Slovensko aj do Poľska.

Celková plocha 3 324 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  43847
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  3 324 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Moravskoslezský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.