Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 1
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 2
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 3
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 4
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 5
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 6
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 7
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 8
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 9
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 10
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 11
Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 12

Rodinný dom 6 izbový

Úžitková plocha 370 m2, pozemok 1 024 m2

Praha-východ, Dobřejovice, Okružní

Nadčasová rodinná vila s 3 terasami, svetlým vzdušným interiérom a veľkou rohovou záhradou ponúka bývanie na pokojnom mieste v blízkosti prírody aj kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnom susedstve Prahy, ktorá je perfektne dostupná autom aj prímestským autobusom.

Prízemie tvorí obytný priestor s kuchyňou a jedálňou, prepojený veľkoformátovými francúzskymi oknami s terasou a záhradou. Ďalej je tu pracovňa / hosťovská spálňa so samostatným vstupom a s toaletou, kúpeľňa, šatník, práčovňa, špajza a vstupná hala s prístupom do garáže "suchou nohou". Na poschodí je hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou, ďalšie 2 spálne so vstupom na spoločnú terasu, centrálna kúpeľňa, šatník a spoločenská miestnosť s vlastnou terasou.

Dom na prvý pohľad zaujme sedlovou strechou s veľkými presklenými stenami v štítoch alebo bridlicovými obkladmi. K štandardu vybavenia patrí trojvrstvová drevená podlaha, veľkoplošná dlažba, povrch terás z borovicového dreva, veľkoformátové hliníkové okná Schüco, sanita Villeroy & Boch a Grohe, bezfalcové dvere Sapeli alebo centrálny vysávač. Parkovanie v dvojgaráži a na spevnenej ploche na pozemku.

Projekt 5 rodinných domov nadväzuje na pôvodnú rezidenčnú zástavbu. Na mieste je materská a základná škola, futbalové a detské ihrisko, potraviny a knižnica. Prestížna Sunny Canadian International School je vzdialená 4 minúty jazdy autom. Dominantou obce je zámok. Prímestský autobus, ktorý stavia pár metrov od domu, jazdí 30 minút k stanici metra linky C Opatov. Vďaka blízkosti diaľnice D1 a Mestského okruhu je miesto skvele dostupné aj autom. Okolie ponúka veľa možností športového vyžitia a relaxácie v prírode. Kúsok je do rozľahlého Průhonického parku a dendrologickej záhrady, športové vyžitie poskytuje aj športovo-relaxačný komplex Aquapalace v susedných Čestliciach, kde sú tiež široké nákupné možnosti.

Interiér 256,56 m2, terasy 18 + 12 m2, záhradná terasa 52,99 m2, zastavaná plocha 199,45 m2, záhrada 1006,55 m2, pozemok 1 206 m2.

Cena € 823 904
Úžitková plocha 370 m2
Terasa 53 m2
Balkón 30 m2
Zastavaná plocha 193 m2
Záhrada 831 m2
Pozemok 1 024 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 30834
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.