U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 1
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 2
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 3
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 4
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 5
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 6
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 7
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 8
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 9
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 10
U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 11

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 220 m2, pozemok 301 m2

Praha 6, Břevnov, U Ladronky

€ 1 255 708

Do obľúbených Zaujíma ma

Veľmi tichý, klimatizovaný rodinný dom po precíznej rekonštrukcii je súčasťou obytného bloku stojaceho v pokojnej ulici v tesnom susedstve parku Ladronka, v pešom dosahu zastávok MHD a širokej ponuky služieb.

Prízemie je rozdelené na obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a zimnou záhradou, kde je umiestnená jedáleň s presklenou posuvnou stenou do záhrady, ďalej schodiskovú halu, zádverie, hostinskú toaletu a chodbu s priestorom na úschovu bicyklov. Na 1. poschodí sa nachádza spálňa s francúzskym oknom orientovaným do záhrady, pracovňa a kúpeľňa (sprcha, oddelená toaleta, umývadlo). V podkroví sú 2 detské spálne, samostatná toaleta a kúpeľňa (s vaňou). Suterén má prípravu na saunu, ďalej je tu umiestnené prevádzkové a technické zázemie, práčovňa (so sprchou a umývadlom), kotolňa a skladovacie priestory. Ďalšia úložná plocha je na povale.

Dom je zrekonštruovaný vrátane zateplenia, 2. poschodie je pristavené. K vybaveniu patria drevené podlahy, masívne schodisko, plastové okná (na 1. a 2. poschodí s trojsklami), podlahové vykurovanie kúpeľní a celého prízemia, kuchynská linka zn. Hanák so spotrebičmi AEG (parná rúra a 2 klasické rúry), Siemens, Electrolux a Faber, sanitárne zariadenia Villeroy & Boch, práčka a sušička AEG, bezpečnostné vstupné dvere a zabezpečovacie zariadenie Jablotron. Vykurovanie plynovým kotlom Geminox.

Tradičná rezidenčná štvrť sa rozkladá medzi parkom Ladronka a Břevnovskou kláštornou záhradou, ulica je súčasťou pôvodnej pútnickej cesty označenej niekoľkými kaplnkami. V blízkom okolí sú súkromné ​​materské školy, základná škola, poliklinika, supermarket a mnoho ďalších obchodov, reštaurácií a ostatných služieb. 2 minúty chôdze stavia autobus k metru linky B (stanicu Anděl), v pešom dosahu je tiež električková zastávka so spojmi k stanici metra linky A Malostranská alebo Hradčanská. Cesty autom uľahčuje rýchle napojenie na tunelový komplex a Mestský okruh.

Úžitková plocha 220 m2, zastavaná plocha 122 m2, záhrada 179 m2, pozemok 301 m2.

Cena € 1 255 708
Úžitková plocha 220 m2
Zastavaná plocha 122 m2
Záhrada 179 m2
Pozemok 301 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 33392
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.