Restelo, Belém, Lisabon | 1
Restelo, Belém, Lisabon | 2
Restelo, Belém, Lisabon | 3
Restelo, Belém, Lisabon | 4
Restelo, Belém, Lisabon | 5
Restelo, Belém, Lisabon | 6
Restelo, Belém, Lisabon | 7
Restelo, Belém, Lisabon | 8
Restelo, Belém, Lisabon | 9

Rodinný dom 7 izbový

Úžitková plocha 662 m2, pozemok 709 m2

Lisabon, Restelo, Belém

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Majestátna vila s vonkajším bazénom a výhľadom na rieku sa nachádza v časti starobylej lisabonskej štvrti Belém zvanej Restelo s mnohými vilami a príjemnou pokojnou prímestskou atmosférou.

Štvorposchodová budova je korunovaná strešným balkónom, ktorý ponúka panoramatický výhľad do okolia. Podlažia prepája krásne tvarované centrálne drevené schodisko, ktoré možno doplniť o výťah. K dispozícii je celkom osem spální a osem kúpeľní, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, herňa a vínna pivnica. Hlavný apartmán má šatník a kúpeľňu s vaňou a sprchou. Izby v prvých dvoch poschodiach majú okná veľká od podlahy k stropu, ktoré prepúšťajú dostatok prirodzeného svetla, a posuvné sklenené dvere na terasu, balkón či do záhrady.

Starostlivá rekonštrukcia zachovala pôvodné kúzlo a zároveň dodala prvky moderného komfortného bývania. Celý interiér je klimatizovaný a má vo všetkých izbách podlahové vykurovanie. Bazén v záhrade je vyhrievaný. Krb je obložený mramorom Marquina. Do veľkej garáže sa zmestí päť áut. Alarm, videovrátnik, elektrická brána a plot poskytujú súkromia a bezpečia.

Miesto ponúka mnoho zelene, príjemné prechádzky, športoviská, ľahké spojenie do centra aj historické pamiatky vrátane známej obrannej veže zo 16. storočia alebo kláštora sv. Jeronýma (Mosteiro dos Jerónimos) v goticko-renesančnom Manuelský štýlu. V okolí je niekoľko parkov vrátane veľkého lesoparku Monsanto.

Úžitková plocha 662 m2, pozemok 709 m2.

Nehnuteľnosť je predávaná realitnou kanceláriou Porta da frenta.

Cena Cena na vyžiadanie
Úžitková plocha 662 m2
Pozemok 709 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35752

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.