Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Prehľad jednotiek

Informácie

prenájom kancelárií

Multifunkčný komplex ponúka na prenájom kancelárske priestory vo vysokom štandarde s dobrou viditeľnosťou budovy na známej adrese. Výhodou umiestnenia je aj blizkosť jazera Kuchajda so všetkýchmi druhmi športovísk a rekreácie.

Budovy patria pod medzinárodnú značku administratívnych budov myhive, ktorá ponúka nájomcom a návštevníkom všetko, čo potrebujú pre komerčný úspech a blahobyt na jednom mieste.

myhive je viac ako len kancelária - je to miesto, kde ľudia radi zotrvávajú. Interiérový dizajn odráža vľúdnu a priateľskú atmosféru hotelovej haly, ktorá vás a vašich návštevníkov okamžite privíta.

myhive je unikátny koncept, ktorý ponúka nadštandardný zákaznícky servis. Okrem recepcie sa o vás a vaše potreby postará aj Community Manager, ktorý pre nájomcov pripravuje rôzne podujatia, vyhľadáva možnosti spolupráce s inými nájomcami a celkovo sa stará o vašu spokojnosť.

Okrem iného máte k dispozícii spoločné zasadacie a konferenčné miestnosti, obchody, fitnescentrum, úschovňu bicyklov, šatňu so sprchami, atraktívne vonkajšie zariadenia a mnoho ďalšieho.

Lokalita:

Výborná dopravná dostupnosť do centra. Zastávka električiek 2 a 4 ako aj piatich autobusových liniek sa nachádza priamo pred budovou. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové mesto.

Vybavenie a služby:

Flexibilné dispozičné riešenia
Najmodernejšie telekomunikačné pripojenie
Klimatizácia aj kúrenie (stropné chladenie)
Sprinklery
Kamerový systém
Moderné výťahy
Elektronické zabezpečenie
Zdvojené podlahy
Znížené podhľady so zabudovaným osvetlením
24-hodinová strážna služba
Reprezentatívny vstupný priestor s recepciou
Sprchy a bicyklové státia na prízemí
Spoločné zasadacie miestnosti
Parkovanie pre návštevníkov v priľahlom obchodnom centre, až 3 hodiny zdarma

Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačný nájom
  12.50 € / m²
 • Poplatky za služby
  4.50 EUR mesačne za m²
 • Celková veľkosť budovy
  16 880 m²
 • Voľná plocha k prenájmu
  2 593 m²
 • Parkovanie
  45 - 80 EUR / ps / mesiac
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32282
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie administratívne budovy v lokalite Hlavné mesto Bratislava

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.