Všetky správy

24. jún 2021

Trojpodlažná vila s veľkorysým pozemkom na Kolibe exkluzívne zaradená do ponuky Svoboda & Williams

Svoboda & Williams bola exkluzívne poverená predajom unikátnej vily s pozemkom o veľkosti 2 592 m2, elegantne zasadenej do svahu Koliby. Lokalita na prestížnej bratislavskej adrese v obklopení zelene spolu s nadštandardným vybavením predstavuje záruku maximálneho komfortu a bezpečného bývania s výhľadom na celé mesto.

Tento 6-izbový dom sa rozprestiera na troch podlažiach s podkrovím a disponuje vlastnou wellness zónou so saunou Finskka a vírivkou, odkiaľ je vstup priamo na terasu a záhradu. Veľkorysá terasa obopína tiež celé druhé nadzemné podlažie, poskytujúc tak výhľady na každú svetovú stranu.

Na pozemku je tiež 11metrový bazén s elektricky ovládaným krytím s pasívnymi solárnymi lamelami či záhradný domček. V interiéri vily sú použité parkety z duba a orecha, obklady talianskej značky Ariostea či klimatizácia stropným aj fancoilovým chladením. Smart Home systém v dome umožňuje inteligentné ovládanie osvetlenia, žalúzii, kúrenia i chladenia.

Pre viac informácii kliknite sem.

Trojpodlažná vila s veľkorysým pozemkom na Kolibe exkluzívne zaradená do ponuky Svoboda & Williams Trojpodlažná vila s veľkorysým pozemkom na Kolibe exkluzívne zaradená do ponuky Svoboda & Williams Trojpodlažná vila s veľkorysým pozemkom na Kolibe exkluzívne zaradená do ponuky Svoboda & Williams

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.