Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Tichý dvojpodlažný byt s balkónom sa nachádza v samostatnej budove umiestnenej vo dvore funkcionalistického bytového domu stojaceho v samom centre Prahy pri Petrskom náměstí. Byt umožňujúci vďaka svojmu umiestneniu úplné súkromie je v súčasnosti rozdelený na 3 samostatné apartmány využívané na investičné účely.

Apartmán na prízemí (27,3 m2) tvorí obytný priestor, kuchyňa, kúpeľňa a zádverie. Schodisko umiestnené mimo apartmánu vedie na poschodie, odkiaľ sa z chodby vstupuje do ďalších 2 apartmánov. Jeden z nich (19,7 m2) ponúka obytný priestor s kuchynským kútom a kúpeľňu, druhý (45,8 m2 + balkón) sa skladá z 2 izieb, kuchynského kúta, kúpeľne a južne orientovaného balkóna. Súčasťou celku je aj spoločná práčovňa.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii (vrátane rozvodov), ktorá bola dokončená v r. 2018. Moderný interiér je uspôsobený na krátkodobé aj dlhodobé prenájmy. Vykurovanie je plynové, kúpna cena zahŕňa pivnicu.

Jedinečné miesto pri Petrskom náměstí s vysokými stromami, len pár krokov od náměstí Republiky a práve vznikajúceho multifunkčného business centra Nová Masaryčka. Výhodná poloha v rýchlom dosahu staníc metra, električkových zastávok, Masarykovo nádraží, Hlavného nádraží i medzinárodného autobusového terminálu, v dochádzkové vzdialenosti od Staroměstského náměstí, Pařížské třídy i ulice Na Příkopě a Václavského náměstí. V okolí funguje množstvo reštaurácií, barov, klubov, malých obchodov i nákupných centier, ale aj bezprostredne susediace divadlo alebo plavecký bazén.

Podlahová plocha 109,2 m2, balkón 4,9 m2, pivnica 4 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  725 559 €
 • Poplatky za služby
  4 624 Kč mesačne
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100270
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.