Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Rodinný klimatizovaný byt s 2 garážovými miestami a kvalitným štandardom dokončenia je súčasťou uzavretého komorného projektu, ktorý sa rozkladá v historickom jadre štvrti Jinonice, na mieste s obklopenom zeleňou a v blízkosti stanice metra aj všetkých služieb.

Plocha bytu na 1. poschodí je rozdelená na južne orientovanú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a jedálňou, 2 spálne, pracovňu, kúpeľňu, samostatnú toaletu a predsieň.

Dom bol skolaudovaný v r. 2020, ponúkaný byt je od 1. majiteľa. K vysokému štandardu patria drevené podlahy, klimatizácia všetkých izieb, drevené francúzske okná s izolačnými dvojsklami, bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere, kúpeľňová sanita Villeroy & Boch, batéria Hansgrohe, veľkoformátové keramické obklady, dlažba Porcelaingres (60 x 120 cm) a podlahové vykurovanie. Kúpna cena zahŕňa veľkú pivnicu.

2 garážové státia ponúkame za príplatok 900.000 Kč.

Nehnuteľnosť leží na peknom mieste v historickej zástavbe, s parkom, rybníkom aj detským ihriskom. Asi 5 minút chôdze je vzdialená Deutsche Schule Prag, neďaleko je aj waldorfská základná škola. Perfektné dopravné spojenie zaisťuje stanica metra Nové Butovice, ku ktorej sa dá dostať pešo alebo počas 3 minút autobusom. V okolí funguje nákupné centrum, niekoľko supermarketov aj lekárske služby. K príjemnému bývaniu prispieva blízkosť veľkých zelených plôch, kúsok je Prokopské údolie aj prírodná pamiatka Vidoule a nadväzujúci lesopark Cibulka.

Podlahová plocha 105,4 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  667 084 €
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100365
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.