Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Priestranný byt s balkónom, nádhernými výhľadmi a samostatnou garážou je súčasťou apartmánového domu s wellness a vyhrievanou lyžiarňou. Budova stojí v blízkosti centra atraktívneho horského strediska Špindlerův Mlýn v Krkonošskom národnom parku.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, 3 spálne, kúpeľňa, toaleta a predsieň. Z obývacej izby a 1 spálne je možné vstúpiť na juhozápadne orientovaný balkón s pohľadnicovými výhľadmi na okolité lesy aj zjazdovky Sv. Petr a Medvědín.

Apartmánový dom s 13 jednotkami bol dokončený v r. 2004. Interiér bytu zútulňujú drevené podlahy, drevené okná a krb v obývacej izbe. Kuchynská linka je vybavená spotrebičmi Miele a pracovnou doskou z Technistone. K ponúkanému bytu ako jedinému v projekte prislúcha samostatná garáž v suteréne domu. Tu je umiestnená aj priestranná pivnica a wellness zóna so saunou, vírivkou a odpočivárňou, z ktorej vedie priamy vstup do záhrady. Majitelia bytov môžu využívať aj vyhrievanú lyžiareň.

Výborná poloha domu v blízkosti centra obce aj v pešom dosahu skiareálu Medvědín. V pohodlnom dosahu je niekoľko reštaurácií, aquapark aj predajňa potravín. Obľúbené horské stredisko ležiace v Krkonošskom národnom parku ponúka služby na vysokej úrovni a celoročné vyžitie pre všetky vekové kategórie, cesta z Prahy zaberie necelé 2 hodiny.


Podlahová plocha 77,2 m2, balkón 5,8 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  779 111 €
 • Podlahová plocha
  77 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100847
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Královéhradecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.