Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Moderný byt s veľkým balkónom orientovaným na juhozápad sa nachádza na 3. poschodí obytného komplexu Waltrovka so širokou ponukou služieb a upraveným parkom.

Praktická dispozícia pozostáva z obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, 2 spální, kúpeľne, samostatnej toalety, komory s prípojkou na práčku, predsiene a chodby. Zo všetkých izieb sa vychádza na priestranný slnečný balkón. 

Dom bol skolaudovaný v roku 2019. Dostatok svetla do interiéru prepúšťajú veľkoformátové francúzske okná, ktoré sa dajú zatieniť vonkajšími nastaviteľnými žalúziami s inteligentným ovládaním domácnosti, pomocou ktorých sa dá ovládať aj kúrenie, osvetlenie či detekcia dverí. Priestor zútulňujú drevené dyhované podlahy. Kúpeľne sú vybavené sanitárnou keramikou Villeroy & Boch a batériami Grohe. Kuchyňa DanKuchen je vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra je AEG, umývačka riadu XXL Electrolux, chladnička Liebherr, vstavaný digestor Faber. Byt má dostatok úložného priestoru vo vstavaných skrinkách. Vstupné bezpečnostné dvere sú od spoločnosti Next, k bezpečnosti prispieva videotelefón. K bytu patria 2 priestranné pivnice vybavené policovým systémom a dve parkovacie miesta v podzemnej garáži.

Priamo v obytnom komplexe sa nachádza supermarket, niekoľko reštaurácií a kaviarní, lekáreň a materská škola. Byt sa nachádza v severnej časti komplexu v bezprostrednej blízkosti detského ihriska a prírodného parku Košíře-Motol, ďalšie detské ihriská a vonkajšia posilňovňa sa nachádzajú v parku Waltrovka. Takmer pri dome sa nachádza autobusová zastávka so spojmi Na Knížecí, za necelých 10 minút je možné pešo dôjsť na stanicu metra Jinonice a odtiaľ za chvíľu do centra. 

Podlahová plocha 88,8 m2, balkón 19,1 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  718 981 €
 • Poplatky za služby
  7 692 Kč mesačne
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Balkón
  19 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  102637
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.