Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 1
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 2
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 3
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 4
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 5
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 6
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 7
Páričkova, Ružinov - Bratislava II | 8

3,5-izbový mezonet

Interiér 112 m2, terasa 10 m2

Bratislava II, Ružinov, Páričkova

Priestranný 3,5-izbový mezonetový byt so severozápadnou terasou s výhľadom do tichého vnútrobloku a zároveň na Malé Karpaty sa nachádza na 5. poschodí nadstavby tehlového domu v miestnej časti 500 bytov na Nivách, ktoré sa dnes stávajú súčasťou premeny tohto územia na prestížnu lokalitu s multifunkčným priestorom.

Vstupný priestor mezonetu za chodbou tvoria zariadená kuchyňa s obývacou izbou a krbom prepojené terasou s výhľadom do vnútornej časti zeleného dvora a Malé Karpaty. Z kuchyne je vstup do malej špajze. V chodbe pri vstupe sa nachádza samostatné WC. Na vyššom podlaží sú otvorená izba, 2 spálne, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC. K bytu prislúcha murovaná pivničná kobka.

Podlahy v obývacej miestnosti sú drevené, v ostatných častiach laminátové, v kuchyni, kúpeľni, na toaletách a vstupnej chodbe je dlažba. Okná vo všetkých miestnostiach sú plastové. Vykurovanie a teplú vodu zabezpečuje vlastný plynový kotol. V každej miestnosti sú umiestnené klimatizačné jednotky. Nadstavba domu je z roku 2004. V dome sa nachádza výťah. Možnosť prenájmu parkovacieho státia monitorovaného kamerou 200 m od bytu.

Nové Nivy ponúkajú kvalitný komunitný život pre obyvateľov štvrte, stávajú sa sídlom svetových startupov a nadnárodných spoločností. Ich obyvatelia majú nadosah všetky štandardné služby: školy, zdravotné, kultúrne a športové inštitúcie. Polyfunkčnosť Nív predstavuje možnosť kvalitného bývania, trávenia voľného času aj pracovného života. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. V tesnej blízkosti vzniká nová stanica Nivy, moderné nákupné centrum so zelenou strechou, unikátny trh aj reštaurácie rôznych typov.

Interiér 112,28 m2, terasa 9,79 m2, pivničná kobka 2 m2.

Cena € 349 900
Služby € 200
Celková plocha 122 m2
Terasa 10 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 34055

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.